Projekt Motoazja zawieszony!

Dziewiątego dnia wyprawy do Maagadanu po przejechaniu ponad 2600 km Sławek Chałupniczak musiał podjąć decyzję o powrocie do Polski.

Stało się tak z powodu wypadku do jakiego doszło na przedmieściach Moskwy w środę 10 czerwca ( 5 dzień wyprawy). Jadącemu z prędkością około 80 km/h Sławkowi drogę zajechał samochód. Ostre hamowanie, którego efektem był upadek, doprowadziło do zniszczenia motocykla. Sławek upadając na prawą stronę odniósł lekkie obrażenia, które nie pozwoliły mu na dalszą jazdę.
Na szczęście Sławkowi nie stało się nic poważnego. Jak wiadomo zdrowie jest najważniejsze i Sławek na pewno podjał słuszną decyzję. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia i będziemy mu kibicować w kolejnych wyprawach - jesli oczywiście się na takie zdecyduje.
zobacz galerię

Zobacz również:
Startuje sezon Pucharu Polski Pit Bike. Podczas pierwszej rundy, która odbędzie się na torze Wallrav Race Center pod Zieloną Górą, zawodnicy zmierzą się w formule SM, czyli wyścigach na asfalcie. Wydarzenie zaplanowano na 6 czerwca 2021, całość będzie transmitowana na żywo, na kanale organizatora.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA