Promocja na "125" w salonach Yamahy

Yamaha ogłasza promocje na motocykle klasy 125 i skuter Tricity. W jej ramach przy zakupie "125" z roku modelowego 2015 dostaniesz roczny pakiet przeglądów okresowych w cenie, zaś do trójkołowego Tricity dostaniesz ekstra bezpłatne ubezpieczenie

W pierwszych dniach jesieni Yamaha ogłasza atrakcyjne promocje na motocykle o pojemności 125 cm3 i skuter Tricity - które można prowadzić mając samochodowe prawo jazdy. W ramach promocji przy zakupie motocykla 125 cm3 z roku modelowego 2015 otrzymasz roczny pakiet przeglądów okresowych w cenie, a zakup trójkołowego Tricity premiowany będzie bezpłatnym ubezpieczeniem.

Korki, w których utknęli kierowcy po wakacjach, powrót słonecznej pogody i kuszące promocje w salonach Yamahy zachęcają do zamiany czterech kółek na jednoślad. Tymczasem zostały jeszcze dwa miesiące, w których można odkryć własny sposób na miasto i wybrać „HardKorkowy” motocykl Yamahy: klasyczny YBR125, jego bogatszą wersję Custom, MT-125 z ABS lub bez albo sportowy YZF-R125, również z systemem ABS lub bez niego.

Do końca października przy zakupie każdego z nich otrzymasz pakiet przeglądów okresowych w cenie pojazdu ważny przez rok lub do zrobienia przebiegu wynoszącego 7 tys. km.

Dodatkowo możesz skorzystać z atrakcyjnego finansowania, w którym YBR125 kosztuje tylko 145,74 zł miesięcznie1, MT-125 ABS – 256,72 zł miesięcznie, a R125 odpowiednio 256,72 zł miesięcznie.

Z kolei amatorom automatów Yamaha poleca niezwykle zwinny i łatwy w prowadzeniu trójkołowy skuter Tricity. Do końca października przy jego zakupie dostaniesz roczny pakiet ubezpieczenia OC/AC/NNW gratis. By zasiąść za sterem Yamahy Tricity wystarczy 200,43 zł miesięcznie.

Poza tym każdy klient, który do końca roku zakupi jednoślad Yamahy o pojemności 125 cm3, zostanie zaproszony do udziału w bezpłatnych szkoleniach z jazdy w ramach Programu Opieki nad Klientem „5 Kroków Yamaha”.

Promocja obowiązuje do końca października lub do wyczerpania dostępności poszczególnych modeli. Szczegółowa oferta jednośladów Yamaha 125 cm3 dostępna na stronie www.yamaha-motor.pl

zobacz galerię

Zobacz również:
Zmian jest sporo, choć, jak przystało na Suzuki, dostrzec je nie jest łatwo. Kiedy jednak przejrzeć nową specyfikację, okazuje się że nowa Katana dostała sporo nowej elektroniki, zaktualizowano motocykl także mechanicznie.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA