Promocja na "125" w salonach Yamahy

Yamaha ogłasza promocje na motocykle klasy 125 i skuter Tricity. W jej ramach przy zakupie "125" z roku modelowego 2015 dostaniesz roczny pakiet przeglądów okresowych w cenie, zaś do trójkołowego Tricity dostaniesz ekstra bezpłatne ubezpieczenie

W pierwszych dniach jesieni Yamaha ogłasza atrakcyjne promocje na motocykle o pojemności 125 cm3 i skuter Tricity - które można prowadzić mając samochodowe prawo jazdy. W ramach promocji przy zakupie motocykla 125 cm3 z roku modelowego 2015 otrzymasz roczny pakiet przeglądów okresowych w cenie, a zakup trójkołowego Tricity premiowany będzie bezpłatnym ubezpieczeniem.

Korki, w których utknęli kierowcy po wakacjach, powrót słonecznej pogody i kuszące promocje w salonach Yamahy zachęcają do zamiany czterech kółek na jednoślad. Tymczasem zostały jeszcze dwa miesiące, w których można odkryć własny sposób na miasto i wybrać „HardKorkowy” motocykl Yamahy: klasyczny YBR125, jego bogatszą wersję Custom, MT-125 z ABS lub bez albo sportowy YZF-R125, również z systemem ABS lub bez niego.

Do końca października przy zakupie każdego z nich otrzymasz pakiet przeglądów okresowych w cenie pojazdu ważny przez rok lub do zrobienia przebiegu wynoszącego 7 tys. km.

Dodatkowo możesz skorzystać z atrakcyjnego finansowania, w którym YBR125 kosztuje tylko 145,74 zł miesięcznie1, MT-125 ABS – 256,72 zł miesięcznie, a R125 odpowiednio 256,72 zł miesięcznie.

Z kolei amatorom automatów Yamaha poleca niezwykle zwinny i łatwy w prowadzeniu trójkołowy skuter Tricity. Do końca października przy jego zakupie dostaniesz roczny pakiet ubezpieczenia OC/AC/NNW gratis. By zasiąść za sterem Yamahy Tricity wystarczy 200,43 zł miesięcznie.

Poza tym każdy klient, który do końca roku zakupi jednoślad Yamahy o pojemności 125 cm3, zostanie zaproszony do udziału w bezpłatnych szkoleniach z jazdy w ramach Programu Opieki nad Klientem „5 Kroków Yamaha”.

Promocja obowiązuje do końca października lub do wyczerpania dostępności poszczególnych modeli. Szczegółowa oferta jednośladów Yamaha 125 cm3 dostępna na stronie www.yamaha-motor.pl

Zobacz również:
REKLAMA