Promocyjna akcja serwisowa Suzuki - październik miesiącem oszczędzania

„Październik miesiącem oszczędzania” - pod takim hasłem Suzuki prowadzi promocyjną akcję serwisową skierowaną do posiadaczy motocykli i quadów japońskiej marki.

suzuki październik miesiącem oszczęzania Suzuki

Początek jesieni to najlepsza okazja, aby skorzystać ze specjalnych warunków promocyjnej akcji serwisowej skierowanej do posiadaczy motocykli i quadów marki Suzuki - "Październik miesiącem oszczędzania". Klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty na części, akcesoria i robociznę.

Akcja promocyjna potrwa od 1 do 31 października 2021 r. Mogą z niej skorzystać posiadacze wszystkich modeli motocykli i quadów marki Suzuki zakupionych u autoryzowanych dilerów, a także egzemplarzy pochodzących z prywatnego importu. W ramach specjalnej oferty klienci mogą liczyć na:

  • 30% rabatu na oryginalne części zamienne*1,
  • 15% rabatu na oryginalne akcesoria Suzuki*2,
  • 10% rabatu na robociznę.

Klienci zlecający wykonanie przeglądu okresowego dla pojazdów, w których upłynął już podstawowy okres gwarancji mają możliwość wykupienia uczestnictwa w programie Suzuki-Ecstar Assistance. Wizyta w ASO jest również idealną okazją do zgłoszenia doradcy serwisowemu chęci dołączenia do Programu Serwisowego Suzuki, który zapewnia utrzymanie stałych rabatów na części i robociznę przez cały rok.

Ponadto w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych, autoryzowany serwis Suzuki (w miarę możliwości i w obszarze swojego działania) odbierze i dostarczy pojazd do klienta (szczegóły usługi „door to door” do ustalenia z wybranym ASO). Szczegóły akcji znajdują się w regulaminie akcji promocyjnej.

*1 Nie dotyczy płynów eksploatacyjnych, zestawów napędowych i klocków hamulcowych.
*2 Nie dotyczy akcesoriów objętych stałą promocją oraz pakietów akcesoriów.

Zobacz również:
Nieobudowany model CB500F, w formie zbliżonej do obecnej, wprowadzono na rynek w 2013 roku wraz z modelem w stylu adventure CB500X i w pełni obudowanym modelem CBR500R. Motocykle te dowiodły, że jedna ze sprawdzonych receptur Hondy na popularny motocykl nie straciła na aktualności.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA