[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Protest policji - pouczenia zamiast mandatów do odwołania

Wczoraj (10 lipca) policjanci w całej Polsce rozpoczęli protest. W ramach akcji funkcjonariusze zamiast mandatów wystawiać będą pouczenia. Protest potrwa do odwołania.

Wielki ogólnopolski protest policjantów wystartował wczoraj tj. 10 lipca. Jak zapowiadają policjanci potrwa on do odwołania, czyli aż do momentu kiedy akcja przyniesie skutek. W związku z protestem funkcjonariusze podczas kontroli i zatrzymań karali będą tzw. pouczeniami. Oczywiście dotyczy to tylko i wyłącznie w przypadku drobnych wykroczeń

Czego domagają się policjanci?

Domagają się podwyżek płac i powrotu uprawnień emerytalnych, które pozwalają przejść na emeryturę po 15 latach służby (aktualnie mogą to zrobić po 25 latach). Żądają również uzupełnienia braków kadrowych, a także 100% wynagrodzenia za pierwsze 30 dni chorobowego. Organizatorem akcji jest Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów. Protest ma na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na złą sytuację materialną i braki kadrowe w policji.

REKLAMA

Nie ma w Polsce jednostki która nie przystąpiłaby do akcji protestacyjnej - powiedział podinsp. Andrzej Szary, Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów. W ankiecie przeprowadzonej wśród policjantów, aż 99% z nich poparło protest (30 tys. respondentów). Ciekawi nas jak długo potrwa i jakie rezultaty przyniesie.

Zobacz również:
Projekt powstał na zamówienie właścicielki KTM-a 530 EXC Supermoto, który zapragnął by jego sprzęt dokonał cudownej przemiany w Cafe racera. A że nie było pod ręką żadnego cudotwórcy w stylu "woda w wino" klientka zgłosiła się do Rolanda Sandsa.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij