Przeciek! Nadchodzi POWER CRUISER - Harley-Davidson FXDR 114

To nie koniec niespodzianek od Harleya-Davidsona. W filmie opublikowanym przez amerykanów kilka dni temu zauważyliśmy szczegół, który Cię zainteresuje. To FXDR - najnowszy power cruiser Harleya.

Kilka dni temu Harley-Davidson rozpętał burzę. Wszystko za sprawą zapowiedzi ich najnowszych modeli. Nic dziwnego - dotychczas amerykańską markę każdy z nas kojarzył głównie z chopperami i cruiserami. Nie od dzisiaj znamy plany ekipy z Milwaukee na powiększenie ich oferty. Mimo to najnowsze wieści wywołały szok. Harley Enduro?! Naked?! Ale jak to!

Najwyraźniej obietnica ekipy z Milwaukee - "100 nowych modeli w ciągu 10 lat" - była w 100% prawdziwa.

FXDR 114

Całe zamieszanie wokół nowych modeli sprytnie odwróciło naszą uwagę. Harley wraz z prezentacją nowych modeli opublikował film, na którym widzimy tajemniczego, białego Harleya. Na ujęciu zza kierownicy widać jego nazwę - FXDR (patrz: galeria). Inne kadry wskazują, że będzie to minimalistyczny power cruiser. Póki co możemy się tylko domyślać jak FXDR będzie wyglądał. Film ujawnia sekundowe urywki z których niewiele wynika...

Harley-Davidson Superbike

Najprawdopodobniej H-D ma w planach również motocykl w sportowym stylu. Świadczy o tym min. scena filmu w której projektant rzeźbi kształt owiewek obudowanej maszyny.

Czy wiadomo coś więcej? Póki co nie. Po zdjęciach turystycznego modelu (Pan America), a także nakeda (Streetfighter), jak również elektryka (LiveWire) możemy spodziewać się naprawdę wszystkiego! 

Co o tym myslicie? Czy uważacie że Harley-Davidson dobrze robi biorąc się za działki, w których do tej pory amerykańska marka nie istniała?

Film - zobaczcie sami (może dopatrzycie się czegoś więcej):

Zobacz również:
REKLAMA