Przetestuj Hondę CBF 125

Nowa Honda CB 125 F wygląda zdecydowanie lepiej. Już w sobotę - 28 marca – możesz ją wypróbować w najbliższym salonie Hondy.

Honda
Honda CB 125 F

Nowa Honda CB 125 F wyglądem nawiązuje do większych CB 500 F oraz CB 650 F. Mały CB to połączenie agresywnego wyglądu streetfightera z wyprostowaną sylwetką, która nie tylko ułatwi ci poruszanie się w miejskiej dżungli, ale także pozwoli na dłuższy wypad za miasto.

Motocykl dostał większe 18-calowe koła, które w połączeniu z widelcem teleskopowym i podwójnymi amortyzatorami z tyłu lepiej sprawdzą się na naszych dziurawych drogach. Hamulec tarczowy z przodu i bęben z tyłu świetnie spełnią swoje zadanie - są skuteczne i przewidywalne. Hondę napędza chłodzony powietrzem singiel o mocy 10,6 KM zasilany wtryskiem paliwa. Dodatkowo piec nowej CB 125 F został uzbrojony w wałek wyrównoważający, który skasuje męczące wibracje, które trapiły poprzednią wersję. Spalanie cię ucieszy - Honda twierdzi, że małemu CBF-owi wystarczy 1,9 l/100 km, czyli na pełnym baku (13 l) powinieneś przejechać ponad 600 km.

Jeśli chcesz ją zobaczyć lub umówić się na jazdę próbną wbijaj do salonów Hondy już w sobotę (28 marca). Jest to także dobra opcja na zakup nowej maszyny, bo Honda przygotowała spore rabaty.  Listę salonów znajdziesz na www.honda.pl/motorcycles

Zobacz również:
REKLAMA