[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
4.5

Przetestuj Hondę CBF 125

Nowa Honda CB 125 F wygląda zdecydowanie lepiej. Już w sobotę - 28 marca – możesz ją wypróbować w najbliższym salonie Hondy.

Honda CB 125 F

Nowa Honda CB 125 F wyglądem nawiązuje do większych CB 500 F oraz CB 650 F. Mały CB to połączenie agresywnego wyglądu streetfightera z wyprostowaną sylwetką, która nie tylko ułatwi ci poruszanie się w miejskiej dżungli, ale także pozwoli na dłuższy wypad za miasto.

Motocykl dostał większe 18-calowe koła, które w połączeniu z widelcem teleskopowym i podwójnymi amortyzatorami z tyłu lepiej sprawdzą się na naszych dziurawych drogach. Hamulec tarczowy z przodu i bęben z tyłu świetnie spełnią swoje zadanie - są skuteczne i przewidywalne. Hondę napędza chłodzony powietrzem singiel o mocy 10,6 KM zasilany wtryskiem paliwa. Dodatkowo piec nowej CB 125 F został uzbrojony w wałek wyrównoważający, który skasuje męczące wibracje, które trapiły poprzednią wersję. Spalanie cię ucieszy - Honda twierdzi, że małemu CBF-owi wystarczy 1,9 l/100 km, czyli na pełnym baku (13 l) powinieneś przejechać ponad 600 km.

REKLAMA

Jeśli chcesz ją zobaczyć lub umówić się na jazdę próbną wbijaj do salonów Hondy już w sobotę (28 marca). Jest to także dobra opcja na zakup nowej maszyny, bo Honda przygotowała spore rabaty.  Listę salonów znajdziesz na www.honda.pl/motorcycles

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij