[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Przetestuj Yamahę na torze!

Już 28 października będzie można przetestować wszystkie crossówki Yamahy, w tym również rewolucyjną YZ450F. Impreza odbędzie się na torze Drive Position w Sękocinie.

Yamaha YZ450F 2018 Yamaha YZ450F 2018

Imprezę poprowadzą utytułowani zawodnicy Yamahy – wielokrotni Mistrzowie Polski w Motocrossie: bracia Karol i Łukasz Kędzierscy oraz wielokrotny Mistrz Polski w Motocrossie i Enduro, aktualnie szkoleniowiec - Łukasz Kurowski. Zawodnicy nie tylko poprowadzą imprezę, ale na miejscu będą służyć pomocą i radą dla uczestników.

Podczas dni testowych dostępne będą wszystkie crossowe modele Yamahy, poczynając od YZ85. Może to dobry pomysł, żeby na imprezę zabrać swoją pociechę?
Dwusuwowe YZ85 i YZ125 od lat testowane są w boju młodzieżowych serii motocrossowych w Europie, a europejski puchar YZ125 bLU cRU Cup pozwala młodym zawodnikom stanąć do walki o fabryczne wsparcie w Mistrzostwach Europy EMX125.

REKLAMA

Obok dwusuwów będzie okazja przetestować także dwa topowe motocykle czterosuwowe: YZ250F i YZ450F. Poręczna „250” i mocarna „450” wyznaczają standardy w swoich klasach. Przechylone w stronę środka ciężkości cylindry, wysoko umieszczony filtr powietrza, świetna geometria i konkurencyjne zawieszenie. Największą nowością jest jednak aplikacja mobilna, która pozwala zmieniać charakterystykę pracy jednostki napędowej w YZ450F.

Dodatkową atrakcją dostępność krytego toru gokartowego dla uczestników imprezy.

Serdecznie zapraszamy 28 października do Sękocina. Zapisy przyjmują dealerzy Yamahy. Liczba miejsc jest ograniczona, o możliwości udziału decyduje kolejność zgłoszeń.

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij