Przetestuj Yamahę na torze!

Już 28 października będzie można przetestować wszystkie crossówki Yamahy, w tym również rewolucyjną YZ450F. Impreza odbędzie się na torze Drive Position w Sękocinie.

Yamaha YZ450F 2018 Yamaha
Yamaha YZ450F 2018

Imprezę poprowadzą utytułowani zawodnicy Yamahy – wielokrotni Mistrzowie Polski w Motocrossie: bracia Karol i Łukasz Kędzierscy oraz wielokrotny Mistrz Polski w Motocrossie i Enduro, aktualnie szkoleniowiec - Łukasz Kurowski. Zawodnicy nie tylko poprowadzą imprezę, ale na miejscu będą służyć pomocą i radą dla uczestników.

Podczas dni testowych dostępne będą wszystkie crossowe modele Yamahy, poczynając od YZ85. Może to dobry pomysł, żeby na imprezę zabrać swoją pociechę?
Dwusuwowe YZ85 i YZ125 od lat testowane są w boju młodzieżowych serii motocrossowych w Europie, a europejski puchar YZ125 bLU cRU Cup pozwala młodym zawodnikom stanąć do walki o fabryczne wsparcie w Mistrzostwach Europy EMX125.

Obok dwusuwów będzie okazja przetestować także dwa topowe motocykle czterosuwowe: YZ250F i YZ450F. Poręczna „250” i mocarna „450” wyznaczają standardy w swoich klasach. Przechylone w stronę środka ciężkości cylindry, wysoko umieszczony filtr powietrza, świetna geometria i konkurencyjne zawieszenie. Największą nowością jest jednak aplikacja mobilna, która pozwala zmieniać charakterystykę pracy jednostki napędowej w YZ450F.

Dodatkową atrakcją dostępność krytego toru gokartowego dla uczestników imprezy.

Serdecznie zapraszamy 28 października do Sękocina. Zapisy przyjmują dealerzy Yamahy. Liczba miejsc jest ograniczona, o możliwości udziału decyduje kolejność zgłoszeń.

Zobacz również:
REKLAMA