Przetestuj najnowsze Triumphy!

Chciałbyś polatać najnowszymi modelami Triumpha? Masz ku temu świetną okazję! Triumph serdecznie zaprasza na jazdy testowe do Warszawy i Poznania!

jazdy testowe Triumph, dni otwarte, motocyklowe wycieczki Jacek Hanusz

Dni otwarte Triumpha

Triumph zaprasza na dni otwarte, które odbędą się 7 września 2019 w Poznaniu i 21 września w Warszawie. Główną atrakcją imprezy będą jazdy testowe najnowszymi maszynami z oferty Brytyjczyków. W sumie będziesz miał do wyboru kilkanaście świeżych modeli Triumpha. To świetna okazja żeby przymierzyć się do nowej maszyny, przejechać się nią i zasięgnąć porady u doświadczonych motocyklistów. 

Adres:

  • Warszawa, Aleje Jerozolimskie 200
  • Poznań, ul. Dąbrowskiego 181

W planach są 1-godzinne przejażdżki i grill. Oprócz tego osoby biorące udział w dniach otwartych mogą liczyć na 20% rabat na ciuchy i akcesoria. To nie wszystko! Będzie też możliwość negocjacji cen na motocykle demonstracyjne. Impreza w Poznaniu i w Warszawie odbędzie się w godzinach 10:00-16:00.

Zapraszamy do salonów!

Motowycieczki

W myśl zasady że nic nie zaprezentuje walorów maszyny lepiej niż dłuższa przejażdżka, salony Triumph Warszawa oraz Triumph Poznań zapraszają na całodzienne wycieczki na wymarzonych modelach Triumpha.

Jesteś zainteresowany wzięciem udziału w wycieczce organizowanej przez Triumpha? Chcesz spędzić dzień na wymarzonym przez ciebie motocyklu Triumph?

Wypełnij poniższy formularz. Koszt wyjazdu 299 zł, przy czym w ramach opłaty oprócz jazdy wybranym motocyklem, organizator zapewnia lunch oraz opiekę przewodnika.

Po wcześniejszej rezerwacji motocykla pieniądze należy wpłacać na konto.
Dane do przelewu: 63 1050 1139 1000 0090 3173 3570, ALMOT MIKOŁAJ SIBORA SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Gniewkówcu.

Zobacz również:
REKLAMA