[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
3.0

Przetestuj najnowsze Triumphy!

Chciałbyś polatać najnowszymi modelami Triumpha? Masz ku temu świetną okazję! Triumph serdecznie zaprasza na jazdy testowe do Warszawy i Poznania!

jazdy testowe Triumph, dni otwarte, motocyklowe wycieczki

Dni otwarte Triumpha

Triumph zaprasza na dni otwarte, które odbędą się 7 września 2019 w Poznaniu i 21 września w Warszawie. Główną atrakcją imprezy będą jazdy testowe najnowszymi maszynami z oferty Brytyjczyków. W sumie będziesz miał do wyboru kilkanaście świeżych modeli Triumpha. To świetna okazja żeby przymierzyć się do nowej maszyny, przejechać się nią i zasięgnąć porady u doświadczonych motocyklistów. 

Adres:

REKLAMA
  • Warszawa, Aleje Jerozolimskie 200
  • Poznań, ul. Dąbrowskiego 181

W planach są 1-godzinne przejażdżki i grill. Oprócz tego osoby biorące udział w dniach otwartych mogą liczyć na 20% rabat na ciuchy i akcesoria. To nie wszystko! Będzie też możliwość negocjacji cen na motocykle demonstracyjne. Impreza w Poznaniu i w Warszawie odbędzie się w godzinach 10:00-16:00.

Zapraszamy do salonów!

Motowycieczki

W myśl zasady że nic nie zaprezentuje walorów maszyny lepiej niż dłuższa przejażdżka, salony Triumph Warszawa oraz Triumph Poznań zapraszają na całodzienne wycieczki na wymarzonych modelach Triumpha.

Jesteś zainteresowany wzięciem udziału w wycieczce organizowanej przez Triumpha? Chcesz spędzić dzień na wymarzonym przez ciebie motocyklu Triumph?

Wypełnij poniższy formularz. Koszt wyjazdu 299 zł, przy czym w ramach opłaty oprócz jazdy wybranym motocyklem, organizator zapewnia lunch oraz opiekę przewodnika.

Po wcześniejszej rezerwacji motocykla pieniądze należy wpłacać na konto.
Dane do przelewu: 63 1050 1139 1000 0090 3173 3570, ALMOT MIKOŁAJ SIBORA SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Gniewkówcu.

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij