[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Przezorny zawsze ubezpieczony

Nieszczęścia chodzą parami, szczególnie kiedy na drodze ślisko. Gleba najczęściej oznacza demolkę zarówno dla maszyny, jak i ciuchów motocyklisty. Warto pomyśleć o ubezpieczeniu.

kurtka RST strunt

Ekipa z sieci salonów Motorismo ma na to niezły patent - Assistance. Przede wszystkim nie musisz podpisywać żadnej umowy pisanej drobnym drukiem. Mało tego, nie dopłacisz ani złotówki.

Wystarczą cztery kroki: po pierwsze robisz dowolne zakupy w jednym z salonów Motorismo, po drugie rejestrujesz swój zakup na www.motorismo.pl po trzecie w razie gleby zgłaszasz szkodę on-line, a po czwarte odwiedzasz salon Motorismo wraz z dowodem poprzedniego zakupu i zgłoszoną szkodą, a taki sam (lub porównywalny cenowo) produkt dostajesz za pół ceny!
W programie Assisatnce ochroną objęte są produkty Airoh, Arai, Arlen Ness, Berik, Falco, Held, HJC, Interphone, Nitro, Ozone, Rebelhorn, RST oraz SW Motech.

Więcej informacji oraz listę salonów znajdziesz na www.motorsimo.pl

Zobacz również:
Styl, komfort i bezpieczeństwo? Ludzie z BMW połączyli te cechy w skórzanej kurtce PureBoxer, która została produktem miesiąca w maju. To nie dziwi jeśli wziąć pod uwagę najwyższą jakość i dbałość o szczegóły wykonania.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA