Przeżyj przygodę z Triumphem

Masz motocykl Triumph i nie masz lęku wysokości? Kochasz górskie trasy i serpentyny? Chciałbyś odsapnąć od codzienności? W tym roku ekipa Triumpha zabierze Cię w podróż. Sprawdź szczegóły!

Jeśli uwielbiasz jazdę po winklach w dobrym towarzystwie, przyjrzyj się ofercie Triumpha. Specjaliści od brytyjskich maszyn zapewniają zapierające dech w piersiach widoki i niezliczoną ilość zakrętów. Jeśli zdecydujesz na wspólną przygodę z Triumphem zwiedzisz m.in. Kotlinę Kłodzką, Bieszczady, Alpy Austriackie, czy Słowenię. Wisienką na torcie będzie zapach lawendy i hipnotyzujący błękit wody, czyli wyprawa do Prowansji i na Lazurowe Wybrzeże. Będziesz mógł też wspiąć się na motocyklu ponad chmury, pokonując najwyższą przejezdną przełęcz Alp - Col de L'Iseran.

Przewidywane dzienne przebiegi to od 210 do 430 km, więc każdy motocyklista spokojnie da radę. Za wyjazd odpowiedzialna jest ambasadorka Triumpha - Weronika Kwapisz (Riding Across World). W ubiegłych latach przejechała ona samotnie Amerykę Północną na Triumphie Bonneville, więc ma już w tym spore doświadczenie.

Termin wyjazdu: 8-17.06.2018 r.

Chciałbyś wziąć udział? Pisz na adres: pr (at) triumphpolska.pl
* Śpiesz się! Ilość miejsc jest ograniczona

Jak wyglądała ubiegłoroczna podróż?

Zobacz również:
REKLAMA