[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.0

Przeżyj przygodę z Triumphem

Masz motocykl Triumph i nie masz lęku wysokości? Kochasz górskie trasy i serpentyny? Chciałbyś odsapnąć od codzienności? W tym roku ekipa Triumpha zabierze Cię w podróż. Sprawdź szczegóły!

Jeśli uwielbiasz jazdę po winklach w dobrym towarzystwie, przyjrzyj się ofercie Triumpha. Specjaliści od brytyjskich maszyn zapewniają zapierające dech w piersiach widoki i niezliczoną ilość zakrętów. Jeśli zdecydujesz na wspólną przygodę z Triumphem zwiedzisz m.in. Kotlinę Kłodzką, Bieszczady, Alpy Austriackie, czy Słowenię. Wisienką na torcie będzie zapach lawendy i hipnotyzujący błękit wody, czyli wyprawa do Prowansji i na Lazurowe Wybrzeże. Będziesz mógł też wspiąć się na motocyklu ponad chmury, pokonując najwyższą przejezdną przełęcz Alp - Col de L'Iseran.

Przewidywane dzienne przebiegi to od 210 do 430 km, więc każdy motocyklista spokojnie da radę. Za wyjazd odpowiedzialna jest ambasadorka Triumpha - Weronika Kwapisz (Riding Across World). W ubiegłych latach przejechała ona samotnie Amerykę Północną na Triumphie Bonneville, więc ma już w tym spore doświadczenie.

REKLAMA

Termin wyjazdu: 8-17.06.2018 r.

Chciałbyś wziąć udział? Pisz na adres: pr (at) triumphpolska.pl
* Śpiesz się! Ilość miejsc jest ograniczona

Jak wyglądała ubiegłoroczna podróż?

zobacz galerię

Zobacz również:
Ekipa z sieci salonów Motorismo przygotowała cykl imprez dla motocyklistów na torze w Poznaniu. Również naszym zdaniem nigdy nie jest za późno żeby doskonalić swoje umiejętności, dlatego mamy dla was jedną bezpłatną wejściówkę.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij