[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ
1


OCEŃ
4.0

Przeżyj przygodę z Triumphem

Masz motocykl Triumph i nie masz lęku wysokości? Kochasz górskie trasy i serpentyny? Chciałbyś odsapnąć od codzienności? W tym roku ekipa Triumpha zabierze Cię w podróż. Sprawdź szczegóły!

Jeśli uwielbiasz jazdę po winklach w dobrym towarzystwie, przyjrzyj się ofercie Triumpha. Specjaliści od brytyjskich maszyn zapewniają zapierające dech w piersiach widoki i niezliczoną ilość zakrętów. Jeśli zdecydujesz na wspólną przygodę z Triumphem zwiedzisz m.in. Kotlinę Kłodzką, Bieszczady, Alpy Austriackie, czy Słowenię. Wisienką na torcie będzie zapach lawendy i hipnotyzujący błękit wody, czyli wyprawa do Prowansji i na Lazurowe Wybrzeże. Będziesz mógł też wspiąć się na motocyklu ponad chmury, pokonując najwyższą przejezdną przełęcz Alp - Col de L'Iseran.

Przewidywane dzienne przebiegi to od 210 do 430 km, więc każdy motocyklista spokojnie da radę. Za wyjazd odpowiedzialna jest ambasadorka Triumpha - Weronika Kwapisz (Riding Across World). W ubiegłych latach przejechała ona samotnie Amerykę Północną na Triumphie Bonneville, więc ma już w tym spore doświadczenie.

REKLAMA

Termin wyjazdu: 8-17.06.2018 r.

Chciałbyś wziąć udział? Pisz na adres: pr (at) triumphpolska.pl
* Śpiesz się! Ilość miejsc jest ograniczona

Jak wyglądała ubiegłoroczna podróż?

zobacz galerię

Zobacz również:
Oto możesz oddać głos w kolejnej ankiecie na naszej stronie. Tym razem pytamy jaki twoim zdaniem wpływ na poziom bezpieczeństwa na drogach ma podniesienie limitów prędkości na najszybszych drogach w naszym kraju? Będzie bezpieczniej? A może wręcz odwrotnie - podniesienie limitów prędkości spowoduje więcej wypadków?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij