Przygoda bez limitu w ofercie BMW Motorrad

Planujesz zakup nowego BMW R 1250 GS lub GS Adventure? To dobry moment! Jeśli się pospieszysz załapiesz się na super promocję – zestaw kufrów – centralny i dwa boczne dostaniesz gratis. Oferta jest limitowana!

BMW R 1250 GS / Adventure z kuframi BMW Motorrad
BMW R 1250 GS / Adventure z kuframi

Nielimitowana przygoda

Motocykle z rodziny GS to już od wielu lat synonim wypraw, podróży i prawdziwej przygody. A jak to z przygodami i podróżami bywa, by wyruszyć na drugi koniec wypada gdzieś spakować wszystkie niezbędne rzeczy by przygoda była udana. Dlatego teraz w specjalnej promocji BMW Motorrad możesz załapać się na super ofertę – do każdego nowego motocykla R 1250 GS / Adventure zestaw kufrów gratis.

Limitowana promocja BMW Motorrad

W specjalnej promocji na motocykle BMW z rodziny GS możesz dostać kufry gratis – zaoszczędzisz nawet do 7578 zł!

Oferta promocyjna na motocykle BMW R 1250 GS oraz R 1250 GS Adventure obejmuje cały zestaw odpornych kufrów tzn. dwa boczne i centralny. Jeśli zakupisz R 1250 GS w grę wchodzą pojemne kufry Vario z aluminiową osłoną, a w przypadku R 1250 GS Adventure mowa o komplecie prawdziwie pancernych kufrów aluminiowych. Oferta dotyczy tylko nowych motocykl BMW zakupionych w salonach dealerskich BMW Motorrad biorących udział w promocji. Warto się pospieszyć bo promocja jest ofertą limitowaną, co w skrócie oznacza – „kto pierwszy ten lepszy”. A jest o co walczyć – dzięki promocji możesz zaoszczędzić 6192 (R 1250 GS), a nawet 7578 zł (R 1250 GS Adventure), a zaoszczędzone pieniądze wydać na przygodę życia!

Promocja trwa do wyczerpania zapasów i nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi. To się nazywa nielimitowana przygoda, ale w limitowanej edycji!

Chcesz wiedzieć więcej na temat tej oferty? Udaj się do najbliższego salonu BMW Motorrad i zapytaj o szczegóły promocji. Więcej szczegółów promocji znajdziesz na www.bmw-motorrad.pl/pl/unlimited-adventures

BMW R 1250 GS / Adventure z kuframiBMW Motorrad
BMW R 1250 GS / Adventure z kuframi

Przygoda i motocykle

BMW R 1250 GS to prawdziwy mistrz przygody. Mocarny i trwały chłodzony cieczą, silnik typu bokser zapewni emocje i adrenalinę, wygodne i dobrze zestrojone zawieszenia pozwolą ci przejechać każdą drogę niezależnie od nawierzchni, a elektroniczne systemy zatroszczą się abyś z każdej podróży wrócił bezpiecznie.

Jeśli to dla ciebie za mało, możesz wybrać R 1250 GS Adventure – ma większy 30-litrowy zbiornik paliwa abyś bez obaw mógł ruszyć w nieznane; pancerne osłony i gmole, które zadbają o to by żadna przeszkoda cie powstrzymała cię od dalszej jazdy; oraz większą, jeszcze lepiej chroniącą przed wiatrem szybę.

BMW R 1250 GS / Adventure z kuframiBMW Motorrad
BMW R 1250 GS / Adventure z kuframi