[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Przygoński 4 w rajdzie Maroko

W minioną niedzielę zakończył się kolejny rajd Maroko. W uznawanym za przedsionek Dakaru trudnym rajdzie Cross Country zwyciężył ubiegłoroczny mistrz świata Cyril Despres. Tegoroczny mistrz Marc Coma był trzeci. W rajdzie startowali też zawodnicy Orlen Teamu.

Obaj motocykliści Orlen Teamu zajęli miejsca w czołówce klasyfikacji generalnej motocykli. Kuba Przygoński obronił 4 miejsce przed Jordim Viladoms'em, a Marek Dąbrowski zajął 9 miejsce. W klasyfikacji motocykli powyżej 450 cm3 Kuba i marek zajęli odpowiednio 1 i 2 miejsce. W rajdzie nie startował Jacek Czachor, który bierze udział w Orlen Australia Tour i wraz z Adamem Badziakiem, Jarosławem Stecem i Przemkiem Saletą przemierza krainę kangurów.

Samochodowy zawodnik Orlen Teamu Krzysztof Hołowczyc w nowym samochodzie BMW X3 zajął znakomite trzecie miejsce w Maroku. To świetny prognostyk przed przyszłorocznym Dakarem.

REKLAMA


Zobacz również:
Piach, kurz, pot, łzy i nieziemski wysiłek. Najtrudniejszy rajd świata - Dakar 2020 - wystartuje 5 stycznia w Dżedda.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij