Przygotuj motocykl do sezonu

Rozpoczęła się wiosenna promocja Hondy. Kup olej silnikowy, a fachowcy sprawdzą stan twojego motocykla za zupełną darmoszkę.

MPI
Honda wiosenna promocja

Jeżeli jesteś właścicielem Hondy to od 2 do 31 marca 2015 przy zakupie oleju silnikowego Honda, nie zapłacisz nic za kontrolę stanu twojego motocykla. Gratis dostaniesz też filtr oleju i nie policzą ci za jego wymianę. Pozostali klienci za przegląd motocykla zapłacą tylko 50 zł.

Podczas promocji możesz liczyć także na świetne prezenty. Np. jeżeli kupisz oryginalne części za ponad 600 zł (brutto) zgarniesz bluzę z kapturem z kolekcji Honda Vintage, a jeżeli się szarpniesz i zostawisz ponad 1200 zł (brutto) do wyboru będziesz miał prostownik Honda Optimate 5 lub pokrowiec na motocykl z logo skrzydła.

Poza tym weźmiesz udział w konkursie na najstarszy sprawny motocykl (nie zabytkowy z ważnym przeglądem). Do wygrania 1000 zł brutto na oryginalne części zamienne.

Jak co roku podczas promocji możesz wykupić roczną polisę Honda MotoAssistance (na wypadek gdy np. złapiesz kapcia lub zabraknie ci paliwa) za jedyne 150 zł.

Więcej informacji u dealerów Hondy - ich listę znajdziesz na www.honda.pl/motorcycles.html

Zobacz również:
REKLAMA