Przyjaciele na których możesz liczyć - BMW serii F z darmowymi pakietami wyposażenia

Kup BMW F 750 GS lub F 850 GS. Ciesz się jazdą, pakietem akcesoriów i ochroną przez pięć lat!

Stare przysłowie mówi, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. To prawda, choć nie chodzi tu o stan majątkowy, lecz o lecz o trudne sytuacje, w których można na kogoś bezwzględnie liczyć i okazać mu pełne zaufanie. Jedna z takich sytuacji jest motocyklowa podróż w nieznane. Wyprawa w trakcie której bardzo wiele zależy od sprzętu, od jego niezawodności, mocy i przydatności do pokonywania wielkich przestrzeni. Wie o tym każdy motocyklista. A osobiście doświadczyli tego posiadacze i użytkownicy turystycznych motocykli BMW z linii Adventure. To jednak nie przypadek, bowiem ludzie z BMW Motorrad nieustannie doskonalą swoje motocykle i dokładają starań by każda podróż była niezapomnianą przygodą.  

Świetnym dowodem na to jest aktualna promocja, w ramach której wszechstronne turystyczne enduro - modele F 750 GS oraz F 850 GS oferowane są z bezpłatnym pakietem Adventure.

W ramach oferty specjalnej, do zakupionego w autoryzowanym salonie BMW Motorrad nowego motocykla dodawany jest zestaw akcesoriów oraz pięcioletni zestaw ochronny w postaci dwuletniej gwarancji i trzyletniego pakietu naprawczego.

BMW Motorrad

 

W przypadku F 750 GS pakiet Adventure obejmuje:

Centralny kufer Vario, przyciemnioną szybę i pięcioletni pakiet ochronny: dwuletnią gwarancję oraz trzyletni pakiet naprawczy.

 

BMW Motorrad

 

Z kolei w przypadku modelu F 850 GS w skład pakietu Adventure wchodzą:

Dwa boczne kufry Vario, tankbag oraz pięcioletni pakiet ochronny: dwuletnia gwarancja i trzyletni pakiet naprawczy.

Kusząca jest też oferta finansowania w systemie BMW 3asy Ride, bowiem w ten sposób modele F 850 GS i F 850 GS Adventure mogą trafić do twego garażu już za 430 zł netto miesięcznie.

 


BMW Motorrad

 

Powyższa oferta skierowana jest do klientów indywidualnych i obowiązuje przy zakupie nowych motocykli z obecnego stanu magazynowego. Szczegóły u dealerów BMW oraz na stronie www.bmw-motorrad.pl

 

BMW Motorrad
BMW Motorrad
BMW F 750 GS BMW F 850 GS

Wszechstronne F 750 GS i F 850 GS kontynuują tradycję popularnych, napędzanych rzędowymi dwucylindrowcami modeli F 650, F 700 i F 800 GS. Do ich napędu zastosowano jednak zupełnie nowa jednostkę napędową. Nowy silnik pojemności 853 cm³, też jest rzędowa dwójką, ma jednak przestawione o 90° wykorbienia wału korbowego i zapłony co 270°. Za sprawą takiej konstrukcji, nowa jednostka charakteryzuje wyższą kulturę pracy silnika, przyjemnym brzmieniem i charakterystyka oddawania mocy przypominającą silnik widlasty V 90°.

W zależności od modelu nowa jednostka oferuje następujące osiągi:
W wersji F 750 GS: 77 KM przy 7500 obr/min i 83 Nm przy 6000 obr/min.
W wersjach F 850 GS i F 850 GS Adventure: 95 KM przy 8250 obr/min i 92 Nm przy 6250 obr/min.

Dostępna jest też stosowana w obu modelach wersja skonfigurowana z myślą o posiadaczach prawa jazdy A2 o mocy 48 KM uzyskiwanych przy 6500 obr/min i momencie obrotowym 63 Nm przy 4500 obr/min.

Motocykle wyposażone są w spory pakiet elektroniki. W wersji podstawowej silniki dysponują trybami „Road” oraz „Rain”, a motocykle wyposażone są w ABS i kontrolę trakcji ASC (Automatic Stability Control).

Tryby „Dynamic”, „Enduro” i „Enduro Pro” (przy czym ten ostatni jedynie dla F 850 GS), a także dynamiczna kontrola trakcji DTC (Dynamic Traction Control) oraz ABS Pro, czyli ABS na zakręty dostępne są w opcji.

Jako pojazdy turystyczne, stworzone z myślą o dużych przebiegach dziennych maszyny z serii F cechuje oszczędne zużycie paliwa i możliwość dostosowane do indywidualnych potrzeb właściciela. Dopracowana ergonomia, spory prześwit i zawieszenia o dużych skokach sprawiają, że nie straszne im żadne drogi. Doskonale radzą sobie nie tylko na asfaltach ale też na kiepskich bocznych traktach i szutrówkach, zaś bogata gama dedykowanych akcesoriów sprawia, że radość z jazdy nie ma końca.

 

 

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ