Przyjedź, wypożycz motocykl i trenuj w terenie!

Na szkoleniach Enduro OFFensywa w sezonie 2016 będzie można wypożyczyć motocykle. Już od 200 zł za dzień.

Już podczas pierwszej imprezy Enduro OFFensywa (8-10 kwietnia) będzie można wynająć pięć motocykli marki AJP, poczynając od modelu PR3, na modelu PR5. Polski importer portugalskich motocykli przewidział dla studentów Enduro OFFensywy preferencyjne ceny - zaczynające się już od 200 zł / dzień za model PR3. Dzięki temu każdy offroadowiec będzie mógł wziąć udział w szkoleniu, bez względu na posiadany aktualnie sprzęt. To idealne rozwiązanie np. dla osób posiadających motocykle typu adventure, które chcą podszlifować swoje umiejętności.

Czym można jeździć?

AJP PR3 to idealne rozwiązanie dla początkującego OFFroadowca. Siedzenie na wysokości 840 mm pozwoli każdemu czuć się komfortowo, a chłodzony powietrzem, 20-konny silnik jest wystarczająco mocny by radzić sobie w terenie – jednak nie onieśmielający. Niskie spalanie i niedrogie części zamienne pozwalają w pełni skupić się na szkoleniu.

 PR4 to starszy, nieco bardziej wyczynowy brat modelu PR3. Napędza go ta sama jednostka napędowa o pojemności 233 ccm. PR4 posiada jednak większy prześwit oraz zawieszenie o dłuższym skoku firmy Marzocchi, co pozwala radzić sobie nawet w ciężkim terenie. Na PR4 odnajdą się wszyscy OFFroadowcy, także ci bardziej doświadczeni.

 Dowodem na terenową sprawność modelu PR5 są wyniki naszego trenera, Roberta Soćko. Robert w sezonie 2015 bez problemu konkurował z zawodnikami klasy E1 Pucharu Polski, podczas swoich okazjonalnych występów w serii. PR5 posiada chłodzoną cieczą jednostkę napędową o pojemność 250 ccm. Mimo nieco mniejszej mocy niż najdroższe, topowe maszyny klasy, AJP nadrabia świetnymi właściwościami jezdnymi.

 Przystępne ceny

 W zależności od modelu, ceny wahają się od 200 do 300 zł za dzień. Na miejscu obecny będzie przedstawiciel marki AJP, który od A do Z zajmie się osobą wynajmującą sprzęt. Liczba pojazdów jest ograniczona, więc warto szybko się decydować.

Istnieje opcja otwarcia osobnej grupy dla osób posiadających małe doświadczenie w offroadzie. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.endurooffensywa.pl

 

REKLAMA