[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Przyłapaliśmy nowe Ducati! Nadchodzi nowy Hypermotard

Przyłapaliśmy prototypową wersję Ducati Hypermotard. Oficjalna premiera modelu odbędzie się na tegorocznych targach EICMA w Mediolanie (6.11-11.11).

Spotkany przez nas prototyp jest łudząco podobny do swojego poprzednika (Hypermotard 939). Odnalezienie zmian nie było wcale takie proste, przypominało bardziej zabawę w „znajdź pięć różnic”. Pozory mogą jednak mylić bo najważniejsze cechy (takie jak moc, moment obrotowy, elektronika) są przecież niewidoczne. Krążą pogłoski, że nowego Hypermotarda napędzać ma silnik przejęty z Multistrady 950.

Biorąc pod uwagę wygląd, na pierwszy rzut oka zauważyć można nowe wydechy - jeden komin zastąpiono dwoma. Ducati postanowiło poprowadzić je tuż pod zadupkiem. Przednia lampa (wraz z rozpoznawalnym „językiem”) nawiązuje do poprzednika z tą jednak różnicą, że wyposażona została w dzienne LED-y. i sprawia wrażenie nieco bardziej agresywnej. Rama nie uległa żadnym zmianom, tak samo jak jednoramienny wahacz.

A co z owiewkami? Zmienił się ich kształt - przednie są wyraźnie większe i wygląda na to, że nie bez przyczyny. Większe chłodnice wymusiły zmianę kształtu owiewek. Czy skoro silnik nowego Hypermotarda wymaga lepszego chłodzenia oznacza to że będzie mocniejszy? Szczegóły nie są nam jeszcze znane, ale możliwe że poznamy je już w listopadzie (6.11-11.01) podczas targów EICMA w Mediolanie.

zobacz galerię

Zobacz również:
Honda zaprezentowała na swoim wirtualnym stoisku Tokyo Motor Show prototyp Hondy CB-F 1000. Oparty na platformie CB 1000 R, ale jeszcze bardziej retro.Podoba wam się?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij