Przystanek Czeladź czyli kolejna niedziela z BP za nami

Wszędzie pełno maszyn o ciągle przybywają nowe. Teren stacji okazuje się za mały i maszyny trzeba stawiać w alejkach centrum handlowego. Tak właśnie wyglądała szósta już w tym roku Motocyklowa niedziela na stacjach BP w która odbyła się Czeladzi.

W minioną niedzielę 12 czerwca odbyła się kolejna edycja tej imprezy. Tak jak podczas poprzednich spotkań motocykliści mogli podziwiać popisy stunterskie i trialowe, wielu uczestników i widzów miał pokaz ratowania ofiary wypadku, rączki gry w piłkarzyki też grzały się przez cały czas.

Motocyklowa Giętara też cieszyła się popularnością. Najlepszy czas wykręcił Oscar Kubicki 14,32, za nim uplasowała się Mateusz Mittek z czasem 14,47 a trzeci był Paweł Drobniewski z wynikiem 15,04. Odbyły się również konkursy konkurs palenia gumy i konkurencja w na najgłośniejszy motocykl. W naszym stoisku czekały na chętnych archiwalne numery MOTOCYKLA. Ale najwięcej napalonych zebrało się w długaśnej kolejce do hamowni, gdzie każdy mógł sprawdzić moc swojej maszyny – oczywiście gratis.Co ciekawe, przybyło też wielu niemotocyklistów, a były to często rodzinne wycieczki z dziećmi – chcących popatrzeć na tych dziwnych ludzi i na ich cacka. To już chyba tradycja, że niedziele na BP stają się nie tylko miejscem rozrywki ale też okazją do motocyklowych spotkań towarzyskich. Następna i ostatnia w tym roku impreza – 19.06 Gdynia, Ul. Hutnicza 15A oczywiście na{% image id= align=left x=0 y=0 %} stacji BP.


Zobacz również:
REKLAMA