[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Przystanek Czeladź czyli kolejna niedziela z BP za nami

Wszędzie pełno maszyn o ciągle przybywają nowe. Teren stacji okazuje się za mały i maszyny trzeba stawiać w alejkach centrum handlowego. Tak właśnie wyglądała szósta już w tym roku Motocyklowa niedziela na stacjach BP w która odbyła się Czeladzi.

W minioną niedzielę 12 czerwca odbyła się kolejna edycja tej imprezy. Tak jak podczas poprzednich spotkań motocykliści mogli podziwiać popisy stunterskie i trialowe, wielu uczestników i widzów miał pokaz ratowania ofiary wypadku, rączki gry w piłkarzyki też grzały się przez cały czas.

Motocyklowa Giętara też cieszyła się popularnością. Najlepszy czas wykręcił Oscar Kubicki 14,32, za nim uplasowała się Mateusz Mittek z czasem 14,47 a trzeci był Paweł Drobniewski z wynikiem 15,04. Odbyły się również konkursy konkurs palenia gumy i konkurencja w na najgłośniejszy motocykl. W naszym stoisku czekały na chętnych archiwalne numery MOTOCYKLA. Ale najwięcej napalonych zebrało się w długaśnej kolejce do hamowni, gdzie każdy mógł sprawdzić moc swojej maszyny – oczywiście gratis.

REKLAMACo ciekawe, przybyło też wielu niemotocyklistów, a były to często rodzinne wycieczki z dziećmi – chcących popatrzeć na tych dziwnych ludzi i na ich cacka. To już chyba tradycja, że niedziele na BP stają się nie tylko miejscem rozrywki ale też okazją do motocyklowych spotkań towarzyskich. Następna i ostatnia w tym roku impreza – 19.06 Gdynia, Ul. Hutnicza 15A oczywiście na{% image id= align=left x=0 y=0 %} stacji BP.


Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij