Przywitaj lato z Modeką

Jeśli potrzebujesz ciuchy do motocykla, Modeka w dniach 26-28 czerwca zaprasza na dni otwarte do swego salonu firmowego Motorway Poznań.

Od 26 do 28 czerwca poznański salon z odzieżą i akcesoriami motocyklowym Motorway Poznań zaprasza na dni otwarte. Podczas imprezy będziecie mogli nie tylko zrobić wyjątkowo udane zakupy, ale także skorzystać z dodatkowych bonusów oraz po prostu miło spędzić czas. Na przetestowanie czekają kaski Shoei, można też sprawdzić, jak jeździ się w turystycznych trójwarstwowych hitach Modeki: męskiej kurtce Denali oraz damskiej Kim Lady. Można też będzie wziąć udział w konkursie wiedzy o marce Modeka, w którym na najlepszych codziennie czekać będą nagrody w postaci damskich lub męskich rękawic Mesh oraz apteczek motocyklowych.

Profesjonalna obsługa doradzi też, jak odpowiednio dobrać odzież motocyklową do konkretnej sylwetki i preferowanego stylu jazdy, a przede wszystkim tak, by zapewnić sobie niezbędną ochronę i optymalną wygodę podczas podróży.

Każdy, kto w czasie dni otwartych dokona zakupu, otrzyma nie tylko praktyczny gratis, ale również może liczyć na zdobycie letniej kurtki miejskiej Mesh 2 lub Mesh 2 Lady. Dodatkowo na cały asortyment salonu będzie obowiązywał rabat w wysokości 10%. Warto pamiętać, że cały czas trwa promocja Modeki na komplety odzieży z membraną Sympatex: przy zakupie kurtki i spodni tej marki wyposażonych w Sympatex przysługuje upust 15%.

Salon Motorway mieści się w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 348 (trasa wylotowa na Wrocław, kierunek Komorniki). W ofercie sklepu, oprócz bogatej kolekcji marki Modeka, nowej marki premium DANE z membranami Gore-Tex, a także ubiorów znanej firmy Dainese, znajdziecie kaski, obuwie, ochraniacze, kufry, sakwy oraz inne akcesoria motocyklowe.

Zobacz również:
REKLAMA