Ptak Warsaw Motorcycle Show przełożone z powodu koronawirusa

Niestety kolejne informacje płynące tym razem od organizatora Ptak Warsaw Motorcycle Show również nie są pozytywne. Warszawskie targi motocyklowe zaplanowane na najbliższy weekend również są przełożone.

targi motocyklowe, Moto Expo Polska 2107, VII Wrocław Motorcycle Show, Poznań Motor Show, Kustom Konwent Wrocław archiwum MPP

Podobnie jak w sytuacji z Poznań Motor Show 2020, również Warszawskie targi motocyklowe Ptak Warsaw Motorcycle Show zostały odwołane, a właściwie przeniesione z terminu 6-8 marca na termin czerwcowy. Przyczyną oczywiście procedury związane z koronawirusem i wykryciem pierwszego przypadku zachorowania w Polsce. Poniżej pełny komunikat od organizatora Ptak Expo:

W związku z pojawieniem się przypadku koronawirusa w Polsce, po konsultacjach z branżą i wystawcami, jak również z wojewódzkimi władzami sanitarnymi, mając na uwadze zdrowie naszych wystawców i odwiedzających, Zarząd Ptak Warsaw Expo podjął decyzję o przełożeniu terminu targów motocyklowych Warsaw Motorcycle Show z dnia 6-8 marca na 5-7 czerwca 2020.

 Bezwzględnym priorytetem dla naszej firmy, jest zdrowie i bezpieczeństwo wystawców oraz odwiedzających targi w PTAK Warsaw Expo. Pomimo olbrzymiego zaangżowania finansowego i organizacyjnego po stronie firm wystawienniczych oraz naszej, jako organizatora, jesteśmy przekonani o słuszności podjętej decyzji. Jednocześnie pragniemy podziękować wszystkim wystawcom za ich solidarnośc i wsparcie.

Dokonane już rejestracje pozostają ważne i będą obowiązywać w nowej dacie, 5-7 czerwca 2020!

Zobacz także:

Targi w Poznaniu przeniesione na inny termin z powodu koronawirusa

Na razie nie wiadomo co z targami we Wrocławiu, ale wszystko wskazuje na to że również zostaną przeniesione lub odwołane. Na tę informację musimy jednak jeszcze poczekać.

REKLAMA