[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Ptak Warsaw Motorcycle Show przełożone z powodu koronawirusa

Niestety kolejne informacje płynące tym razem od organizatora Ptak Warsaw Motorcycle Show również nie są pozytywne. Warszawskie targi motocyklowe zaplanowane na najbliższy weekend również są przełożone.

Podobnie jak w sytuacji z Poznań Motor Show 2020, również Warszawskie targi motocyklowe Ptak Warsaw Motorcycle Show zostały odwołane, a właściwie przeniesione z terminu 6-8 marca na termin czerwcowy. Przyczyną oczywiście procedury związane z koronawirusem i wykryciem pierwszego przypadku zachorowania w Polsce. Poniżej pełny komunikat od organizatora Ptak Expo:

W związku z pojawieniem się przypadku koronawirusa w Polsce, po konsultacjach z branżą i wystawcami, jak również z wojewódzkimi władzami sanitarnymi, mając na uwadze zdrowie naszych wystawców i odwiedzających, Zarząd Ptak Warsaw Expo podjął decyzję o przełożeniu terminu targów motocyklowych Warsaw Motorcycle Show z dnia 6-8 marca na 5-7 czerwca 2020.

 Bezwzględnym priorytetem dla naszej firmy, jest zdrowie i bezpieczeństwo wystawców oraz odwiedzających targi w PTAK Warsaw Expo. Pomimo olbrzymiego zaangżowania finansowego i organizacyjnego po stronie firm wystawienniczych oraz naszej, jako organizatora, jesteśmy przekonani o słuszności podjętej decyzji. Jednocześnie pragniemy podziękować wszystkim wystawcom za ich solidarnośc i wsparcie.

Dokonane już rejestracje pozostają ważne i będą obowiązywać w nowej dacie, 5-7 czerwca 2020!

Zobacz także:

Targi w Poznaniu przeniesione na inny termin z powodu koronawirusa

Na razie nie wiadomo co z targami we Wrocławiu, ale wszystko wskazuje na to że również zostaną przeniesione lub odwołane. Na tę informację musimy jednak jeszcze poczekać.

zobacz galerię

Zobacz również:
Polak, Ireneusz Frąckowiak z Wrocławia zwyciężył w najnowszej edycji programu Spidi Test & Ride i został ambasadorem marki Spidi na sezon 2020.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA