Puchar Polski MX - zapowiedź

Już w najbliższy weekend (16-17.09.2017 r.) Oborniki Wielkopolskie staną się stolicą polskiego motocrossu. Zostanie tu rozegrany Puchar Polski, więc emocji nie zabraknie. Mało tego, mogą tu wystartować zawodnicy z dowolną licencją (C, B oraz A).

Puchar Polski w Motocrossie 2017 - zapowiedź. Maciej Wierzbicki
Puchar Polski w Motocrossie 2017 - zapowiedź.

Puchar Polski w motocrossie zostanie rozegrany w Obornikach Wielkopolskich leżących o 40 km na północ od Poznania. Organizator imprezy (Stowarzyszenie Motoklub Oborniki) oraz zawodnicy z czołówki Mistrzostw Polski zadbają o wysoki poziom wyścigów.

Będzie emocjonująco, ponieważ biorą w nim udział zarówno profesjonaliści jak i amatorzy. Dodatkowo zawodnicy mogą rywalizować o Puchar Burmistrza Obornik. Sam tor jest jednym z bardziej widowiskowych w Polsce - spektakularne skoki oraz zacięta rywalizacja z pewnością podniosą poziom adrenaliny. Rezerwuj weeklend i przyjeżdżaj!  

W sobotę o godz. 9:00 treningi rozpoczynają zawodnicy klasy MASTERS. Start pierwszego wyścigu odbędzie się o godz. 13:00. W tym dniu zaplanowano starty klas: MASTERS, MX 65, MX KOBIET, MX JUNIOR, MX B OPEN.

W niedzielę treningi rozpoczną się o godz. 9:00, a pierwszy wyścig wystartuje o godz. 12:15. Zawodnicy zmierzą się w klasach: MX 2C, MX 85, MX 1C, MX OPEN, II PUCHAR BURMISTRZA OBORNIK WLKP.

Zapraszamy w imieniu organizatorów. Nie może Was zabraknąć! Tor motocrossowy w Obornikach leży przy ul. Łukowskiej.

Zobacz również:
REKLAMA