Pudzian wyzywa Rossiego na pojedynek!

Nasz multisportowiec po zdobyciu kilku tytułów mistrza świata Strong Man, pobiciu Marcina Najmana w ringu i pokonaniu reprezentanta Polski w wioślarstwie Pawła Rańdy w pojedynku na ergometrze wyzywa na pojedynek 9 krotnego mistrza świata Valentino Rossiego na pojedynek na torze wyścigowym!

Pudzian twierdzi, że potrzebuje jedynie roku na przygotowanie się do pojedynku na tyle, że będzie mógł pokonać Doktora. Pojedynek miałby się odbyć w czerwcu przyszłego roku na torze w Abu Dhabi podczas przerwy między rundami MotoGP. Pudzian rzucił rękawicę Valentino i chce potwierdzić swoją dominację w kolejnej dyscyplinie sportu. Nie wiadomo jeszcze jaką decyzję podejmie Valentino i czy podejmie wyzwanie. Jedno jest pewne. Pudzian już nie raz udowodnił że nie rzuca słów na wiatr. Może nie da rady Valentino, ale na pewno pokaże, że stać go na wiele.


Zobacz również:
Motocyklowa Fabryka Adrenaliny to znane miejsce na motocyklowej mapie Polski. W nadchodzący weekend MFA organizuje dni otwarte. Na uczestników czekają jazdy testowe motocyklami, mnóstwo promocji i atrakcyjnych ofert.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA