[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
4.6

Pulsar 125 - nowy w rodzinie

Pulsar NS 125 uzupełnia ofertę firmy Bajaj o motocykl na prawo jazdy kategorii A1 lub B.

Bajaj Pulsar 125 Bajaj Pulsar 125

Znane z oryginalnej i nowoczesnej stylistyki oraz zaawansowanych rozwiązań technologicznych Pulsary serii 200, zdążyły już wzbudzić spore zainteresowanie na rynku. Bardziej sportowy RS 200 oraz odarty z owiewek, uliczny wojownik NS 200 robią wrażenie. Jednak ich prawdziwa siła tkwi w dynamicznym silniku. Maszyny zaskakują lekkością, łatwością prowadzenia oraz dynamiką. Są przy tym przyjazne użytkownikowi.

Nic dziwnego, że w przypadku Pulsara NS 125 producent poszedł tą samą drogą. Dynamiczne, wpadające w oko linie owiewek oraz silnik cechujący się dużą kulturą pracy stanowią siłę tego motocykla. Chłodzony powietrzem singiel rozwija moc 12 KM oraz moment obrotowy 11 Nm. W jego głowicy pracuje jeden wałek rozrządu (SOHC), który steruje 4 zaworami. Do przeniesienia napędu służy pięciobiegowa przekładnia. A jeśli dodać do tego bardzo przyzwoitą cenę 7999 zł, to okaże się, że konkurencja nie może spać spokojnie.

Więcej informacji o marce Pulsar znajdziecie na stronie www.bajaj.pl/polish/marki/motocykle/pulsar/

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij