[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Pulsar NS 125 - kup i zapłać po wakacjach

Chcesz zacząć przygodę z motocyklami, ale nie masz kasy? Teraz możesz kupić Bajaja Pulsara 125 na raty i to 0%!

Spełnianie marzeń nigdy nie było prostsze! Dzięki firmie Bajaj możesz stać się szczęśliwym posiadaczem Pulsara NS125, korzystając z wygodnego systemu ratalnego 20 x 0%. Mało tego! Kupując wymarzony motocykl, zapłacisz pierwszą ratę dopiero po 3 miesiącach, czyli po wakacjach!

Co więcej, przy zakupie Bajaja dostaniesz wakacyjny pakiet akcesoriów (bagażnik, kufer oraz zabezpieczenie motocykla) o wartości 430 zł zupełnie za darmo!

REKLAMA

Jaki jest Pulsar NS 125?

Pulsar NS 125 to uniwersalny naked na kategorię prawa jazdy B. 4-zaworowy silnik, wtrysk paliwa oraz zapłon DTS-i w połączeniu z wpadającym w oko, nowoczesnym designem i lekkim podwoziem robią robotę. Całość uzupełniają skuteczne, sprzężone hamulce (układ CBS). Pulsar NS 125 spokojnie da radę w gęstym ruchu ulicznym. Nie bez znaczenia jest cena - 7999 zł.

Nie zwlekaj! Liczba pojazdów objętych promocją jest ograniczona! Szczegóły u najbliższego dealera lub na stronie www.bajaj.pl

{% image id=268857 align=left x=740 y=0 %}

zobacz galerię

Zobacz również:
Goście z Triumpha przygotowali coś ekstra: limitowaną Daytonę z silnikiem 765 z Moto2 licencjonowaną przez FIM. Znamy już datę oficjalnej premiery motocykla.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij