[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Pulsar NS 125 - kup i zapłać po wakacjach

Chcesz zacząć przygodę z motocyklami, ale nie masz kasy? Teraz możesz kupić Bajaja Pulsara 125 na raty i to 0%!

Spełnianie marzeń nigdy nie było prostsze! Dzięki firmie Bajaj możesz stać się szczęśliwym posiadaczem Pulsara NS125, korzystając z wygodnego systemu ratalnego 20 x 0%. Mało tego! Kupując wymarzony motocykl, zapłacisz pierwszą ratę dopiero po 3 miesiącach, czyli po wakacjach!

Co więcej, przy zakupie Bajaja dostaniesz wakacyjny pakiet akcesoriów (bagażnik, kufer oraz zabezpieczenie motocykla) o wartości 430 zł zupełnie za darmo!

REKLAMA

Jaki jest Pulsar NS 125?

Pulsar NS 125 to uniwersalny naked na kategorię prawa jazdy B. 4-zaworowy silnik, wtrysk paliwa oraz zapłon DTS-i w połączeniu z wpadającym w oko, nowoczesnym designem i lekkim podwoziem robią robotę. Całość uzupełniają skuteczne, sprzężone hamulce (układ CBS). Pulsar NS 125 spokojnie da radę w gęstym ruchu ulicznym. Nie bez znaczenia jest cena - 7999 zł.

Nie zwlekaj! Liczba pojazdów objętych promocją jest ograniczona! Szczegóły u najbliższego dealera lub na stronie www.bajaj.pl

{% image id=268857 align=left x=740 y=0 %}

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij