Pure&Crafted Festival Berlin 2022

Jeśli kochasz muzykę na żywo, lubisz spotykać się gronie kumpli i oczywiście jeździsz motocyklami BMW, nie może cię zabraknąć na Pure&Crafted Festival Berlin 2022. 

Pure&Crafted Festival Berlin 2022 BMW
Pure&Crafted Festival Berlin 2022

BMW Motorrad zaprasza wszystkich motocyklistów na 5. edycję Pure&Crafted Festival odbywającą się w Berlinie. Ta impreza jest świetnym połączeniem znakomitej muzyki granej na żywo, motocyklowej kultury i stylu życia New Heritage - czyli dialogu z przeszłością, symbiozą elegancji wraz z nowoczesnym spojrzeniem na klasyczne tematy.

W tym roku headlinerem będzie zespół Pixies, jak zawsze zadający sobie pytanie: „Where Is My Mind?”. Na fanów jasnych i kołyszących odpowiedzi czekają dwa brytyjskie zespoły Nothing But Thieves i The Vaccines, które naprawdę rozgrzeją letni ogródek, a hipnotyczni anatolijscy rockmani Altin Gün stworzą ekstatyczną atmosferę.

Obok sceny wszystko zakręci się wokół motocykli i związanej z nimi kultury. W sekcji Wheels Area czekać będą na Ciebie motocykle customowe.

 

 

W imprezie Pure&Crafted chodzi o wyróżnienie indywidualizmu i podkreślenie swojego stylu życia, który ma być inspiracją dla innych. Customowe motocykle uzupełnią klasyczne przedmioty wytworzone z wysokiej jakości materiałów. A na deser będziesz mógł podziwiać kipiące adrenaliną pokazy umiejętności jazdy na dwóch kółkach. To wszystko sprawi, że tegoroczny festiwal będzie niezapomnianym przeżyciem.

Liczne food trucki i bary zapewnią wyśmienite jedzenie i napoje.

Pure&Crafted Festival Berlin 2022

Kiedy?

01.07.2022

Gdzie?

Ogród letni w Berlinie, Niemcy

Gdzie kupię bilety?

https://www.ticket-onlineshop.com/ols/pure-and-crafted/de/pure-and-crafted

 

Pure&Crafted Festival Berlin 2022BMW
Pure&Crafted Festival Berlin 2022