Push the Tempo

Lakier można porównać do ludzkiej skóry. Brudzi się codziennie, a z czasem widać oznaki starzenia. To znaczy, że potrzebuje systematycznego odżywienia. Chyba każdy zna lekkościerną pastę Tempo (używał albo chociaż słyszał).


"Kremem nawilżającym i  odświeżającym” dla lakieru motocykla, czy samochodu owego jest znana niemal wszystkim kierowcom pasta K2 Tempo. Teraz dostępna jest w ulepszonej wersji Turbo.
Formuła pasty została dopracowana poprzez zastosowanie specjalnych nanocząsteczek (K2 Nanotech), które pozwalają osiągnąć jeszcze lepsze efekty. Lakier po użyciu produktu ma o 10% większy połysk oraz o 25% gładszą powierzchnię. K2 Tempo Turbo może być stosowana do odświeżania wszystkich typów lakierów: standardowych, metalizowanych i perłowych, zarówno przez profesjonalistów, jak i w użytku domowym. Technologia i skład pasty nie wymaga oznaczenia „szkodliwy” lub „drażniący”, a zatem jest bezpieczny dla użytkowników i środowiska naturalnego.


Skuteczność i innowacje technologiczne pasty K2 Tempo Turbo potwierdza, przyznany przez niemiecki koncern DEKRA, certyfikat z badań. Raport potwierdza, że produkt usuwa drobne defekty lakieru, nadaje jego powierzchni wysoki połysk i ożywia kolor, zapewniając jednocześnie wysoką trwałość powłoki ochronnej.

Nowa pasta dostępna jest już w sprzedaży w sklepach motoryzacyjnych, marketach i na stacjach paliw.

Zobacz również:
REKLAMA