[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Quad Rafała Sonika na MOTOCYKLU podczas Motor Show Poznań 2014

Już za nieco ponad tydzień startuje kolejna edycja poznańskiego Motor Show. Wśród wystawców znajdziecie też stoisko MOTOCYKLA, na którym jak zwykle sporo atrakcji. Jedną z nich będzie dakarowy quad Rafała Sonika.

Motor Show Poznań startuje już 27 marca w halach wystawienniczych MT Polska, oczywiście w Poznaniu. Na ogromnych powierzchniach hal nie zabraknie pięknych samochodów i motocykli. A na naszym stoisku znajdziecie też quada, na którym Rafał Sonik zdobył historyczne 2 miejsce w tegorocznym Dakarze. Yamaha Raptor prosto z południowo-amerykańskiej pustyni zawita na stoisko MOTOCYKLA, a wraz z nim eksperci którzy odpowiedzą na pytania, oraz dakarowe gadżety. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda wyczynowy, zwycięski quad SuperSonika wpadnij do nas. Oprócz tego również inne atrakcje. Znajdziesz nas w pawilonie 6A, stoisko nr 18.

zobacz galerię

Zobacz również:
Niedzielny finał Motomikołajów w Bielsku-Białej był rekordowy pod każdym względem. Dopisała pogoda oraz ilość motocykli, a darczyńcy zachwycili wszystkich swoją hojnością.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij