Quady na raty

Fani quadów nie muszą kupować swoich ulubionych pojazdów za gotówkę. Od 1 lipca 2009 r. BZ WBK Leasing rozszerza swoją ofertę finansowania samochodów i motocykli o pożyczkę na quady.

Pożyczka jest skierowana do osób indywidualnych i będzie dostępna zarówno u autoryzowanych dealerów quadów, jak i w ponad 500 oddziałach Banku Zachodniego WBK. Raty można spłacać przez okres od 12 do 36 miesięcy. Warunkiem jest, aby minimum 20% wartości quada  klient zapłacił od razu – tłumaczy Tomasz Gęsicki, odpowiedzialny w BZ WBK Leasing za segment finansowania pojazdów. Klienci, którzy zdecydują się wziąć pożyczkę na quada mogą również od razu wykupić na korzystnych warunkach ubezpieczenie pojazdu.
Popularność quadów w Polsce rośnie nieprzerwanie od 1994 r., przy czym szczególnie dynamiczny wzrost sprzedaży obserwowany jest od 2005 r. W zeszłym roku wg szacunków dealerów zakupiono ok. 2500 sztuk quadów i z naszych przewidywań wynika, że liczba ta będzie rosła także w najbliższych latach – mówi Daniel Mrozek, kierownik Biura Wsparcia Sprzedaży BZ WBK Leasing, odpowiedzialny za rozwój oferty produktowej. Na razie wiele osób jeździ quadami wyłącznie podczas weekendowej zabawy, jednak niewykluczone, że wzorem Stanów Zjednoczonych i państw Europy Zachodniej wokół quadów wyrośnie subkultura prawdziwych pasjonatów oraz ludzi, którzy będą wykorzystywali quady  w swojej pracy np. w terenach górskich – dodaje Daniel Mrozek.


Zobacz również:
REKLAMA