[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

RSV4 szybsza niż wahadłowiec kosmiczny?

Ostatnia podróż promu kosmicznego Atlantis stała się faktem. Aprilia USA chyba stwierdziła, że wydarzenie ma tak wielką skalę że trzeba mu oddać hołd. Oczywiście robi to w specyficzny sposób i korzystając z okazji przekonuje do ich cuda techniki - RSV4.

Ten krótki film zawiera wiele świetnych zdjęć, zarówno z promem kosmicznym jak i z samą RSV4, oraz garść bardzo ciekawych informacji. Mimo że RSV4 nie ma zbyt wielu cech wspólnych to jednak i prom kosmiczny Atlantis i Aprilia są swoistymi dziełami sztuki współczesnej technologii. A na dodatek mimo różnicy w mocy wynoszącej około 81 milionów koni mechanicznych Aprilia jest szybsza na setkę :) Check it out!

REKLAMA
Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij