Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Rajd Sardynii - wyniki

W ubiegłym tygodniu zakończyła się rywalizacja w rajdzie Sardynii. Polacy dojechali w komplecie choć nie bez problemów.

Najwęcej powodów do radości miał Łukasz Łaskawiec który na dwóch ostatnich etapach wyprzedził Rafała Sonika i wygrał w klasyfikacji quadów. Tym samym został liderem klasyfikacji MŚ (47 pkt.) i jednym punktem prowadzi przed Sonikiem.

Motocykliści już tyle powodów do radości nie mieli. Jacek Czachor był 4., Marek Dąbrowski 6., a Kuba Przygoński startujący w klasyfikacji Mistrzostw Świata dojechał dopiero na 11 miejscu.
W kategorii Open Trophy wciąż prowadzi Dąbrowski (47 pkt.), za nim jest Czachor ze stratą 14 punktów. W Mistrzostwach Świata Przygoński spadł na 5 miejsce ale do wicelidera traci tylko 4 punkty. Liderem i pewnym zwycięzcą jest Marc Coma.

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ