[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

Ransom Serpent

Clyde Ransom to znany w USA konstruktor pięknych i nietypowych customów. Buduje motocykle w stylu przypominającym choppery z charakterem prawdziwych streetfighterów.

Amerykańska firma udanie łączy styl typowych customów z powerem streetfigterów i japońskich supersportów.
The Serpent to jeden z modeli zbudowanych przez Ransom Motorcycles. To Piękny, mroczny motocykl napędzany serduchem z zeszłorocznego GSX-R-a 1000. Z tego motocykla pochodzi również skrzynia biegów. Reszta jest dziełem RM. Mroczna natura tego motocykla przejawia się w ostrych kształtach i dużej ilości czerni. Jak przystało na customa nie brakuje również chromów choć nie ma ich również zbyt wiele. W kilku miejscach pojawia się również znane logo RM czyli charakterystyczny krzyż. Fakt, że ten potwór jest napędzany silnikiem Suzuki GSX-R świadczy o tym, że nie ma żartów. A jeśli wciąż ktoś wątpi w potęgę Serpenta tylny laczek Avon Venom o szerokości 300 mm owinięty na feldze Predator powinien ostatecznie przekonać go, że to nie przelewki.

źródło: MotorcycleUSA


zobacz galerię

Zobacz również:
Model Thruxton RS nawiązuje do legendarnych wyścigów motocyklowych Isle of Man TT oraz Thruxton 500 i stanowi współczesną interpretacją prawdziwego, brytyjskiego cafe racera.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij