Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Rear end – najechanie na tył motocykla

Najechanie na tył motocykla/pojazdu to jeden z najczęstszych rodzajów kolizji drogowych. Zwykle biorą w nich udział tylko samochody. Co jednak jeśli w taką akcję wmieszany jest motocykl?

Poniżej znajdziecie kilka przykładów najechania (poza naszymi granicami zwanym rear-endem) znalezionych na YouTubie. Część z nich jest delikatna, inne bardzo poważne, ale większość z nich kończy się soczystym „F%#@CK” ze strony motocyklisty. Dziwnym trafem w większości tych zdarzeń udział brały kobiety za kółkiem.

I jako bonus motocyklista, który chciał zostać królem internetów... ale mu się nie udało...

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE