Rebelhorn Cubby IV– niezawodny w każdych warunkach

Znany i ceniony kombinezon turystyczny Cubby wraca w tym roku w całkowicie nowej odsłonie.

Cubby IV to nie tylko całkowicie nowy design, lecz także znacznie lepsze parametry techniczne.
Projektanci Cubby IV zadbali o to, by nadać mu nowoczesny turystyczny wygląd i poprawili fitting poprzez lepsze dopasowanie kurtki i spodni do ciała użytkownika.

Zaprojektowano także dłuższy zamek wentylacyjny na rękawach, a w spodniach dodano wypinane panele wentylacyjne na udach, dzięki czemu zakres wentylacji zwiększył się prawie dwukrotnie. Na klatce piersiowej znajdują się w pełni regulowane panele wentylacyjne, które można otworzyć do połowy (za pomocą intuicyjnego systemu wyposażonego w magnes) bądź po prostu schować środka. Z tyłu z kolei przekonstruowano i wydłużono wyloty powietrza. Dzięki tym zmianom znacznie zwiększyła się możliwość regulacji przepływu powietrza przez użytkownika.

Ochrona i wytrzymałość

Zestaw Cubby IV zapewnia komfort w każdych warunkach. Służy do jazdy zarówno w najcieplejsze, jak i najzimniejsze dni. Dopinany kołnierz sprawdza się w naprawdę trudnych warunkach, zwiększając komfort termiczny, a wypinana membrana Reissa chroni przed deszczem oraz wiatrem. W Cubby IV znajdziecie też podpinkę ocieplającą.

Zestaw Cubby IV jest nie tylko jednym z najlepiej wentylowanych zestawów na rynku, lecz także spełnia wygórowane standardy bezpieczeństwa, dzięki wzmocnionym panelom Dobby Balistic oraz ochraniaczom przechodzącym najtrudniejsze i najwyższe testy bezpieczeństwa Poziomu 2. Kurtka wykonana z poliestru ma również wstawki z materiału Ripstop, który jest odporny na przedarcia, dzięki czemu jest odporna na zniszczenia. Wysokiej jakości nadruki z materiałów odblaskowych zwiększają bezpieczeństwo na drogach.

Różne warianty

Projektom w czasie prac nad Cubbym IV przyświecała myśl, by stworzyć produkt jeszcze bardziej zaawansowanego technicznie, dostosowany do potrzeb motocyklistów – ich wymagań odnośnie do bezpieczeństwa, komfortu i estetyki. Z efektów ich prac mogą cieszyć się wszyscy wymagający klienci, którzy poszukują turystycznych kombinezonów zapewniających poczucie bezpieczeństwa i wysokiego komfortu oraz oczekujących nowoczesnego wyglądu w rozsądnej cenie.

Zobacz również:
REKLAMA