Rebelhorn Fighter – sportowa jazda na co dzień

Rok 2021 to rok premier w Rebelhornie. Na starcie sezonu polska marka wypuszcza całkowicie nowy, dwuczęściowy kombinezon skórzany – Fighter. Wygląda równie dobrze, ale jest jeszcze bardziej wszechstronny niż popularny Rebel.

Model Fighter to sportowe, skórzane kombi, które można używać podczas codziennej jazdy. Nowy krój pozwala bowiem na przybranie nieco bardziej wyprostowanej pozycji niż w typowym, sportowym kombinezonie.

Wygoda i bezpieczeństwo

Uszyto go z bydlęcej skóry, dzięki czemu jest nie tylko miękki i wygodny, lecz także odporny na ścieranie. Komfort użytkowania mają poprawić również duże żebrowane wstawki i elastyczne panele. Warto zwrócić uwagę na rozbudowaną wentylację z perforowanymi skórzanymi wstawkami. W Fighterze znajdziesz też komplet protektorów Level 2 na łokciach, barkach, plecach, biodrach i na kolanach, wyposażonych w wymienne slidery.

Rebelhorn FighterRebelhorn

Różne warianty

Fighter to dwuczęściowy kombinezon. Można więc osobno kupić kurtkę i spodnie. Jest to bardzo dobra wiadomość dla osób, które potrzebują różnych rozmiarów spodni i kurtki. Tył kurtki jest dodatkowo przedłużany, zatem można ją nosić oddzielnie. W zestawie producent dodaje ocieplającą kamizelkę, którą można wpiąć pod kurtkę lub założyć jako osobną część garderoby. Rebelhorn Fighter występuje w czterech wariantach kolorystycznych: czarno-białej, czarnej, czarno-czerwonej i czarnej z elementami fluo.

Rebelhorn FighterRebelhorn

Rebel bardziej sportowy

Jeśli poszukujesz bardziej sportowego kroju w linii Street pojawia się też model Rebel – jednoczęściowy kombinezon premium. Uszyty z najwyższej jakości skóry i z użyciem aramidowych nici, z ochraniaczami SAS-TEC i wzmocnieniami Superfabric. Twarde slidery barków, wymienne slidery łokci i kolan, obszerne perforowane fragmenty, elastyczne panele i miękka, oddychająca podszewka mesh mają zadbać o wysoki komfort użytkowania tego kombiaka.

Gdzie szukać

Więcej informacji na temat kombinezonu Fighter znajdziesz na stronie rebelhorn.com, a także w dobresklepymotocyklowe.pl a także w sklepach dystrybuujących produkty marki Rebelhorn. Kurtka Fighter dostępna w cenie 1199 zł a spodnie w cenie 899 zł.

Zobacz również:
REKLAMA