Rebelhorn prezentuje kurtkę Runner III. O takie filmy właśnie nam chodzi!

Rosnąca popularność jednośladów przekłada się nie tylko na coraz lepszą ofertę odzieży i akcesoriów motocyklowych, ale także na coraz lepsze ich reklamy. Jedną z nich jest ta dotycząca kurtki Runner polskiej marki Rebelhorn.

W przypadku motocykli przyzwyczailiśmy się już dla fajnych filmów reklamowych – w końcu wielkie koncerny mają na to przeznaczone dość konkretne budżety. Rzadko zdarza się jednak ciekawa reklama odzieży motocyklowej. Tym bardziej, jeśli dotyczy produktu polskiego producenta.

Dlatego właśnie z zadowoleniem przyjęliśmy fakt pojawienia się naprawdę dobrego filmu reklamującego kurtkę Runner III polskiej marki Rebelhorn. Mimo że forma nie jest zaskakująca ani kontrowersyjna, twórcom udało się uniknąć sztampy i sztuczności. Co więcej, umiejętny montaż, intrygujące ujęcia i sprytnie wkomponowany głos lektora dotykają istoty sprawy, czyli emocji związanych z jazdą motocyklem.

Sama kurtka to ukłon w stronę klasyki – oszczędny krój pozbawiony jest zbędnych elementów, a jednocześnie model ten wyposażony jest w szereg nowoczesnych rozwiązań, takich jak podszewka z rozciągliwego meshu, wiatroodporna podpinka, rozbudowany system wentylacji czy protektory łokci i ramion CE-level 2.

Producent obiecuje, że kurtkę Rebelhorn Runner III docenią miłośnicy komfortu. Mankiety i kołnierz zostały wykończone delikatnym materiałem, a na drobiazgi przewidziano 2 kieszenie wewnętrzne i 4 zewnętrzne, a także neoprenową kieszeń na telefon komórkowy.

REKLAMA