[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Red Bull 111 Megawatt powraca!

Już dzisiaj zarezerwuj sobie wolny weekend w czerwcu 2020. 

Na tę wiadomość z niecierpliwością czekali fani hard enduro i Tadka Błażusiaka. Po rocznej przerwie kultowy Red Bull 111 Megawatt powraca do kalendarza imprez cyklu World Enduro Super Series (WESS). Tradycyjnie partnerem strategicznym imprezy pozostaje PGE Polska Grupa Energetyczna.

Gdzie: teren kopalni PGE w Gminie Kleszczów.

Kiedy: 27-28 czerwca 2020

Ponieważ trasa jest wyznaczona w czynnej kopalni węgla brunatnego, jej przebieg zostanie wyznaczony dopiero na kilka tygodni przed imprezą. Gwiazda imprezy Tadek Błażusiak zapowiada, że nie będzie łatwo. Rada mistrza - jeśli chcesz wziąć udział w Red Bull 111 Megawatt jak najszybciej powinieneś rozpocząć trening kondycyjny. To on będzie kluczem do sukcesu. 

 

Zapisy na Red Bull 111 Megawatt 

Dzisiaj nie ma jeszcze wyznaczonej dokładnej daty rozpoczęcia zapisów. Powinny się one rozpocząć na dwa trzy miesiące przed imprezą, na stronie Red Bull. Ponieważ liczba zawodników jest ograniczona a zainteresowanie ogromne istnieje spora szansa, że miejsca wzorem lat ubiegłych rozejdą się błyskawicznie. Tu będzie liczył się refleks. 

 

Oto lista tegorocznych edycji World Enduro Super Series 2020

• Runda 1: Extreme XL Lagares (Portugalia) 8-10 maja
• Runda 2: Trefle Lozerien AMV (Francja) 21-23 maja
• Runda 3: Erzbergrodeo Red Bull Hare Scramble (Austria) 10-14 czerwca
• Runda 4: Red Bull 111 Megawatt (Polska) czerwiec TBC
• Runda 5: Red Bull Romaniacs (Rumunia) 21-25 lipca
• Runda 6: Tennessee Knockout (USA) 15-16 sierpień
• Runda 7: Hawkstone Park Cross-Country (Wielka Brytania) wrzesień TBC
• Runda 8: Hiszpania Hard Enduro (Hiszpania) października TBC

 

 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Koronawirus wciąż niepokonany, ale Yamaha Motor Polska wraz z siecią dealerską aktywnie włącza się we wsparcie służb medycznych zaangażowanych w walkę z pandemią COVID-19.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA