[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Red Bull MotoGP Rookies Cup

Razem z królewską klasą MotoGP, w Jerez ścigac się będą "żółtodzioby". Kolejna edycja Red Bull Rookies Cup startuje w sobotę 2 maja.

Trzecia runda MotoGP na hiszpańskim torze Jerez to nie tylko okazja do zobaczenia jak robią to najlepsi z najlepszych. Można tam też zobaczyć jak radzą sobie młodzi zawodnicy ścigajacy się w serialu Red Bull MotoGP Rookies Cup. Wśród 14 czy 15-letnich ścigantów na pewno znajdzie się kilku przyszłych mistrzów świata MotoGP lub SBK. Ta przysłowiowa "Kuźnia talentów" wystartuje już po raz trzeci.Faworytem do zwycięstwa w Jerez będzie 17-letni Norweg Sturla Fagerhaug, który na przedsezonowych testach na tym torze był najszybszy. Swoje pretensje do zwycięstwa zgłasza także 16-letni Deane Brown, który rok temu dojechał trzeci. Z kolei faworytem gospodarzy bedzie Daniel Ruiz, 17-letni Hiszpan z Pampaluny. Zawodnicy startujący na motocyklach o pojemności 125 cm3 pojadą w dwóch wyścigach: w sobotę i w niedzielę.


zobacz galerię

Zobacz również:
Złych wiadomości ciąg dalszy. Zaplanowane na przełom maja i czerwca wyścigi na wyspie Man zostały odwołane. Oczywiście z powodu... koronawirusa. Czy to koniec legendarnych TT?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij