Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Red Bull Romaniacs 2012 - prolog

Red Bull Romaniacs edycja 2012 wystartowała z fascynującym Prologiem w doskonałej pogodzie i przed tysiącami fanów Jonny Walker wygrywa z dużą przewagą, Galindo 2-gi, Lettenbichler 3-ci.

Tradycyjnie Red Bull Romaniacs 2012 rozpoczął się prologiem w centrum Sibiu, na torze pełnym sztucznych przeszkód o przerażających nazwach takich jak "masaż nerek", "gilotyna" i "pole minowe". Muzyka rockowa i komentarze na żywo połączone z akcją pełną adrenaliny Hard-Enduro przyciągnęły większe tłumy niż kiedykolwiek dotąd, a widzowie nie byli rozczarowanie dzięki zaciętym bojom prowadzonych pomiędzy topowymi zawodnikami każdej klasy.

Układ przeszkód różnił się od ubiegłorocznego i ponownie całkiem zastraszył wielu zawodników z klasy Hobby. Prolog-manager Andy Fazekas miał na celu stworzenie przeszkód nieco bardziej technicznych, ale wciąż możliwych do pokonania dla większości uczestników, zwłaszcza w przypadku deszczu. Niespodziewanie, pomimo chmury wiszących rano nad Sibiu, tor pozostał suchy - co uczyniło go zdecydowanie szybszym. Jonny Walker oszołomił wszystkich podczas kwalifikacji, pokonując tor w czasie krótszym niż 18 sekund, a za nim byli Graham Jarvis i Xavi Galindo. Finał ponownie został zdominowany przez Walker-a, a za nim Xavi Galindoon jako 2-gi i Andreas "letti" Lettenbichler na 3-cim miejscu. Świetnie było zobaczyć Galindo w formie po brutalnym wypadku na Erzbergu.

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij