Red Bull Under My Wing: Tadek Błażusiak

Już w najbliższą sobotę, 18. sierpnia w Konarach pod Krakowem, światowej sławy motocyklista - Tadek Błażusiak, spotka się z początkującymi miłośnikami motocrossu. Pokaże swoim podopiecznym jak pokonywać trudne trasy oraz opowie o tajnikach sportu i odpowiednim przygotowaniu do jazdy.

W najbliższą sobotę w Konarach - Tadek spotka się z 20 młodymi adeptami motocrossu. Uczestnicy będą mieli okazję, aby po raz pierwszy trenować ze swoim idolem. Taddy zdradzi sekrety bezpiecznej, ale efektywnej jazdy, doradzi co robić aby uniknąć kontuzji i jak osiągnąć zawodowy sukces. 
Podczas warsztatów zdobędą wiedzę praktyczną oraz techniczną. Błażusiak przeprowadzi także analizę filmów z jazdy każdego młodego uczestnika nagranych podczas warsztatów. Na koniec przekaże wskazówki i porady dotyczące przyszłych zawodowców oraz doradzi co zrobić aby stać się mistrzem.
Tadek Błażusiak jest jednym z najlepszych i najbardziej utalentowanych motocyklistów świata. Specjalizuje się w enduro-crossie. Ma na koncie wygrane we wszystkich największych zawodach Enduro Extreme na świecie. Aż pięciokrotnie triumfował w słynnym austriackim Erzberg Rodeo, wywalczył też złoty medal Igrzysk Sportów Ekstremalnych X-Games 2011, jest dwukrotnym Mistrzem Świata SuperEnduro.

Red Bull Under My Wing to seria warsztatów realizowanych na całym świecie, dzięki której profesjonalni sportowcy mogą przekazać wiedzę młodym zawodnikom. Uczą perfekcyjnej techniki, tłumaczą, co robić, by osiągnąć sukces.  Adeptów pod swoje skrzydła brało już wielu wybitnych przedstawicieli różnych dyscyplin, m.in.  Helder Rodrigues (enduro), Peter Northug (biegi narciarskie), Hayato Sakamoto (baseball), czy piłkarska drużyna New York Red Bulls. Spotkanie z Tadkiem Błażusiakiem będzie pierwszą odsłoną polskiej edycji projektu.


REKLAMA