Red Bull w WMX1

Zespół Teka Suzuki WMX1 (mistrzowie świata w klasyfikacji konstruktorów WMX1 2008) podpisał umowę sponsorską z firmą Red Bull. 

Ken De Dycker i Steve Ramon będą reprezentować swojego nowego sponsora od drugiego wyścigu w sezonie 2009. Umowa zawarta pomiędzy Teka Suzuki i austriackim koncernem pozwoli japońskiej marce jeszcze lepiej zaznaczyć swoją obecność na paddocku mistrzostw świata MX.

Eric Geboers – Manager zespołu: „Nawiązanie współpracy z Red Bull to dobre zagranie naszego zespołu. Firma ta jest poważnym i solidnym partnerem. To partnerstwo idealnie wpisuje się w naszą długofalową politykę prowadzenia teamu. Wierzę, że obie strony mają sobie wiele do zaoferowania. Współpraca będzie skupiona na zawodnikach, a doświadczenie naszego partnera w organizacji np. części gościnnej zespołu na torze daje nowe możliwości na prowadzenie działań marketingowych oraz wniesie wiele kolorytu na paddock motocrossowy. Zgodnie z umową od Grand Prix Beneluxu ma już działać Teka Stadion. Cieszą nas nowe, wspaniałe możliwości, które w tej chwili może dać tylko współpraca z taką firmą jak Red Bull”.

Zobacz również:
REKLAMA