[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.7

Red Winter #3 z Ducati Klub Polska

Trzecie zimowe spotkanie klubowiczów Ducati nie trzymało się żadnego programu, a mimo to ze wspólnej imprezy w Szklarskiej Porębie wszyscy wyjechali zadowoleni.

Ducati Red Winter #3 Ducati Red Winter #3

Ducati Klub Polska to rzecz jasna ekipa fanów włoszczyzny z Bolonii. Jak przystało na grupę miłośników konkretnej i dość wyjątkowej marki motocykli jaką jest Ducati, klubowicze lubią spotykać się w swoim gronie. Takim właśnie spotkaniem była trzecia edycja Red Winter, czyli czerwonej zimy, zorganizowanej tym razem w Szklarskiej Porębie w weekend 5-7 stycznia. W organizację zaangażowało się nawet Ducati Polska. Zima póki co pojawiła się tylko w kalendarzu i nawet w takim podgórskim kurorcie jak Szklarska nie było śniegu. To jednak nie przeszkadzało Ducatisti by wraz z rodzinami zameldować się w Blue Mountain Resort i spotkać w sile ponad 90 osób i zacieśniać więzy, przyjaźnie i znajomości, mimo że sezon jeszcze daleko.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Świętowanie zaczęło się już w piątek wspólną biesiadą przy ognisku i grillu, kolacją, muzyką, rozmowami i zabawą. Dzieciaki miały co robić a dorośli też się nie nudzili. W sobotę klubowicze zaplanowali kilka ciekawych atrakcji, ale 8o C i późne zakończenie piątkowych zmagań skutecznie storpedowało pomysł na zabawy w śniegu i upalanie motocykli na stoku. Dlatego większość soboty upłynęła na zajęciach rodzinnych, nartach i zwiedzaniu Szklarskiej Poręby. Dopiero wieczorem cała ekipa spotkała się znów, tym razem bardziej w klimacie konkursowym i disco. I znów nie brakło tańców, żartów, śmiechów i rozmów o nie tylko motocyklowej treści. Co jakiś czas mniej lub bardziej udane wysiłki DJ-a były przerywane gromkim "Ducati! Ducati!". Tym razem impreza trwała do późnych godzin nocnych. Niedziela była czasem pożegnań i planowania kolejnych takich zlotów - nie tylko zimowych.

REKLAMA

 Imprezka z pozoru jak każda inna - muzyka, dobre jedzenie i odrobina napojów wyskokowych w towarzystwie ludzi którzy dzielą z tobą hobby, pasję czy zainteresowania, a w tle odrobina motocykli. Zgadza się. Jednak sam fakt, że tak młoda ekipa (Ducati Klub Polska powstał w 2015 roku) potrafi tak dobrze się zorganizować (uwierzcie że organizacyjnie to przedsięwzięcie wymagało sporo trudu), a później tak dobrze bawić w mocno rodzinnej atmosferze imponuje. Dobra zabawa, wspólna pasja i wspólny relaks to chyba najlepsza reklama tej imprezki. Ekipa, choć mega zróżnicowana, choćby pod względem wieku, potrafi się bawić i dogaduje się bez żadnych problemów. Jeśli więc masz w sercu Ducati, a jeszcze nie należysz do tego klubu, najwyższy czas żeby się poważnie zainteresować.

zobacz galerię

Zobacz również:
Odwiedź salon, zrób zdjęcie i ciesz się jazdą nowym Harleyem-Davidsonem FXDR.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA