Rękojeść z grzechotką NEO

Wraz z nowym rokiem na półkach dobrych sklepów narzędziowych pojawiły się nowe grzechotki marki NEO. Dostępne w trzech rozmiarach rękojeści zyskały nie tylko nowy wygląd ale także rozwiązania techniczne, podnoszące precyzję pracy.

Trzy nowe grzechotki NEO będą współpracowały z nasadkami o rozmiarach 1/4” (08-503), 3/8” (08-507) i 1/2” (08-520). Korpus grzechotki został wykonany z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej (CrV). Stop ten gwarantuje, że rękojeść nie odkształci się pod wpływem wysokich obciążeń i intensywnej pracy. Na szczególną uwagę zasługuje niezwykle precyzyjny 72-zębowy mechanizm zapadkowy grzechotki. Ponieważ mechanizm ten jest najbardziej narażonym na zużycie elementem całej rękojeści, został wykonany z dodatkowo utwardzanej stali chromowo-molibdenowej (CrMo). Ponadto nowa rękojeść z grzechotką zachowała dobrze znane i sprawdzone funkcjonalności – wygodny system blokowania i zwalniania nasadki oraz przełącznik zmiany kierunku obrotów. Komfort pracy zapewnia także dwumateriałowy, ergonomicznie wyprofilowany uchwyt. Dodatkowo rękojeść jest odgięta co umożliwia pracę bezpośrednio przy powierzchni.  Najwyższą trwałość i jakość nowych grzechotek potwierdza aż 25-letni okres gwarancyjny, którym objęte zostały narzędzia mechaniczne spod znaku NEO.
Więcej informacji na temat nowych grzechotek oraz pozostałych profesjonalnych narzędzi NEO można znaleźć na stronie www.neo-tools.com.

Zobacz również:
REKLAMA