Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Rekordowa sprzedaż Husqvarny

Husqvarna w 2014 roku sprzedała ponad 16337 maszyn…

Husqvarna, motocykle off-roadowe

…i przekroczyła 100 mln euro obrotu. Jest to najlepszy wynik w 111-letniej historii tej marki. Nareszcie udało jej się osiągnąć znaczące udziały na rynku enduro oraz crossówek. Tych ostatnich sprzedała ponad 6000 na całym świecie. Dla porównania KTM w ubiegłym roku sprzedał 158 760 motocykli co stawia go na czele wśród europejskich producentów.

Husqvarna zaczyna spoglądać także w stronę motocykli drogowych. W Mediolanie zaprezentowali dwa koncepty: 401 Svartpilen i 401 Vitpilen, a także 701 Supermoto, które w tym roku trafi do salonów.

Na tor wystawią FS450. Kolesie z Husqvarny wiedzą jak się robi supermoto - na swoim koncie mają 6 tytułów mistrza świata i 4 tytuły mistrza Europy

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ