[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

Rekordowy finał akcji Momikołaje Bielsko

Niedzielny finał Motomikołajów w Bielsku-Białej był rekordowy pod każdym względem. Dopisała pogoda oraz ilość motocykli, a darczyńcy zachwycili wszystkich swoją hojnością.

Finał motomikołajkowej akcji w Bielsku-Białej odbył się w niedzielę 8 grudnia 2019 r. Pogoda dopisała! Nie dość, że pięknie świeciło słońce, to jeszcze termometry łaskawie potraktowały motocyklistów +10 stopni na początku grudnia to znakomity wynik. 

Nic więc dziwnego, że w samo południe pod CH Genmini Park zameldowało się 240 motocykli, które eskortowały transport prezentów dla wychowanków Domu Dziecka przy ul. Pocztowej. To najlepsza frekwencja od 12 lat!

Ale na tym nie koniec rekordów - w ciągu miesięcznej kwesty prowadzonej od 4 listopada do 7 grudnia przez 130 wolontariuszy na terenie Gemini Park zebrano 36 501,45 zł! Ta kwota pozwoli na sfinansowanie aktywnego wypoczynku, dodatkowych atrakcji oraz super prezentów, ale także przyziemnych potrzeb podopiecznych Domu Dziecka w Cygańskim Lesie.

W celu uczczenia ofiar tragedii (wybuch gazu), która rozegrała się tydzień wcześniej w pobliskim Szczyrku organizatorzy zrezygnowali z hucznej parady ulicami miasta.

zobacz galerię

Zobacz również:
Jeszcze dobrze nie przebrzmiały echa tegorocznej edycji warszawskiego Heritage Festival 2019, a organizatorzy już podali datę kolejnej edycji!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij