Rekordowy finał akcji Momikołaje Bielsko

Niedzielny finał Motomikołajów w Bielsku-Białej był rekordowy pod każdym względem. Dopisała pogoda oraz ilość motocykli, a darczyńcy zachwycili wszystkich swoją hojnością.

Motomikołaje Bielsko-Biała 2019 Motomikołaje Bielsko

Finał motomikołajkowej akcji w Bielsku-Białej odbył się w niedzielę 8 grudnia 2019 r. Pogoda dopisała! Nie dość, że pięknie świeciło słońce, to jeszcze termometry łaskawie potraktowały motocyklistów +10 stopni na początku grudnia to znakomity wynik. 

Nic więc dziwnego, że w samo południe pod CH Genmini Park zameldowało się 240 motocykli, które eskortowały transport prezentów dla wychowanków Domu Dziecka przy ul. Pocztowej. To najlepsza frekwencja od 12 lat!

Ale na tym nie koniec rekordów - w ciągu miesięcznej kwesty prowadzonej od 4 listopada do 7 grudnia przez 130 wolontariuszy na terenie Gemini Park zebrano 36 501,45 zł! Ta kwota pozwoli na sfinansowanie aktywnego wypoczynku, dodatkowych atrakcji oraz super prezentów, ale także przyziemnych potrzeb podopiecznych Domu Dziecka w Cygańskim Lesie.

W celu uczczenia ofiar tragedii (wybuch gazu), która rozegrała się tydzień wcześniej w pobliskim Szczyrku organizatorzy zrezygnowali z hucznej parady ulicami miasta.

Zobacz również:
REKLAMA