[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Renegades H-DC Karpacz Rally 2011 już w ten weekend!

W weekend 1 – 3 lipca już po raz trzeci do Karpacza na Renegades H-DC Karpacz Rally 2011 przyjadą miłośnicy maszyn z Milwaukee.

W weekend 1 – 3 lipca już po raz trzeci do Karpacza na Renegades H-DC Karpacz Rally 2011 przyjadą miłośnicy maszyn z Milwaukee. W tym roku, w Karpaczu już po raz trzeci odbędzie się międzynarodowy zlot Harley-Davidson. Impreza odbędzie się w dniach 1-3 lipca 2011.

Mile widziani sa wszyscy dosiadający Harleyów, Indianów, Buelli i Sokołów! Organizatorzy obiecują wiele atrakcji i doskonałą atmosferę. W zeszłym roku na zlocie gościli ludzie z Polski, Francji, Niemiec, Belgii, Czech, Słowacji, Austrii i krajów skandynawskich w sumie kilkaset motocykli. Oficjalne rozpoczęcie odbędzie się w piątek 1 lipca wieczorem. Główna nagrodą imprezy jest Harley Davidson Sportster 1200.

REKLAMA1-3.07. Karpacz, hotel „Skalny” - 3rd Renegades H-DC Karpacz Rally 2011, zlot tylko dla motocykli Harley-Davidson, Indian, Buel i Sokół.

Info www.renegades.pl, www.wygraj-harleya.pl .

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij