Repsol Honda prezentuje nowe barwy i zaczyna współpracę z Pull&Bear

Marquez i Pedrosa podczas specjalnej prezentacji w Jakarcie zaprezentowali motocykle teamu Repsol Honda na sezon 2017.  Tymczasem do sponsorów Honda Racing Corporation dołączyła odzieżowa firma Pull&Bear.

Marc Marquez i Dani Pedrosa pokazali motocykle ekipy Repsol Honda na sezon 2017 podczas specjalnej prezentacji w Jakarta International Expo w stolicy Indonezji.

Po spędzeniu dnia w fabryce AHM w Karawang, aktualny mistrz świata MotoGP i jego zespołowy kolega dołączyli do dyrektora HRC Tetsuhiro Kuwaty i szefa zespołu Livio Suppo, prezentując na scenie w JIExpo Hondę RC213V na sezon MotoGP 2017.

Tegoroczna prezentacja była już trzecią organizowaną w Indonezji wspólnie z Astra Honda Motor. Towarzyszyła jej także premiera modeli Honda CBR250RR Repsol Edition, CRF250 Rally oraz CRF1000L Africa Twin.

Honda Racing Corporation podpisała z kolei ważną umowę sponsoringową z młodą marką odzieżową Pull&Bear, należącą do grupy Inditex (w której skład wchodzą także Zara, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home i Uterque).

W sezonach 2017 i 2018 logo Pull&Bear pojawi się na kombinezonach Marca Marqueza i Daniego Pedrosy a także na ubraniach członków zespołu Repsol Honda, personelu HRC oraz ekipy Trial Repsol Honda, którą reprezentują 20-krotny mistrz świata Toni Bou, Takahisa Fujinami i Jaime Busto.

Pull&Bear został także niedawno osobistym sponsorem pięciokrotnego mistrza świata, Marca Marqueza. Mistrz przez najbliższe dwa lata będzie nie tylko reprezentował markę, ale także razem z nią zaprojektuje własną kolekcję ubrań, która zaprezentowana zostanie wiosną.

REKLAMA