Retro Garażowa Wyprzedaż w muzeum motocykli Rdzawe Diamenty

Jeśli kręcą Cię stare motocykle, potrzebujesz części do renowacji, a do tego masz wolny weekend, to połącz przyjemne z pożytecznym i przyjedź do Ustronia.

Rdzawe Diamenty Retro Wyprzedaż Garażowa Rdzawe Diamenty

Ekipa z muzeum Rdzawe Diamenty zaprasza wszystkich fanów motocykli na Retro Wyprzedaż Garażową. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę, czyli 5 lutego 2022 roku na dziedzińcu muzeum motocykli przy ul. Kościelnej 21 w Ustroniu w woj. śląskim. Start o godzinie 11:00.

Jeśli poszukujesz części niezbędnych do renowacji lub pamiątek związanych z motocyklami czy też militariami, chcesz kupić/sprzedać/zamienić, poznać ludzi zajmujących się tym tematem lub po prostu kręcą cię motocykle i chciałbyś zwiedzić muzeum w miłej atmosferze, to lepiej nie mogłeś trafić. A po godzinach zawsze możesz się wybrać na narty, czy snowboard na któryś ze stoków Beskidu Śląskiego.

Zobacz również: Harley-Davidson - sportowa historia

Starzy bywalcy kojarzą, że mniej więcej o tej porze zawsze odbywał się "Zimowy Wjazd na Równicę". Również w tym roku organizatorzy nie odpuścili. Z tym, że XVII edycja imprezy odbędzie się na nieco zmienionych zasadach: bazą pozostanie teren muzeum, ale szczyt o nazwie Równica każdy z uczestników zdobywa indywidualnie, we własnym tempie. Na górze oprócz podziwiania widoków (jeśli pogoda pozwoli) można się również zająć bardziej przyziemnymi tematami: rozgrzać się obiadem, czy też uzupełnić niezbędne paliwo gorącymi napojami. I pamiętajcie "to nie rajd, to misja"!

Zapraszamy w imieniu organizatorów! Więcej informacji pod nr telefonu 605 356 315.    

Jarosław Modrzejewski
XI Zimowy Wjazd na Równicę - styczeń 2016.

 

Zobacz również:
REKLAMA