[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

Richard Burns Chopper

Richard Burns to niewątpliwie jedna z legend rajdów WRC. Był mistrzem i dwukrotnym wicemistrzem świata WRC. Zmarł przedwcześnie na guza mózgu w wieku 34 lat. Właśnie jemu Ironside Choppers poświęcili jeden ze swoich modeli.

Piękny custom w typowo chopperowym stylu pomalowany został w barwy Subaru Imprezy WRC, którym Burns zdobywał najwyższe trofea. Na siedzeniu znajdują się inicjały, a na baku namalowana twarz rajdowca. Na motocyklu swoje podpisy złożyły również takie legendy sportu jak Jackie Stewart i Stirling Moss, a także Leon Haslam i James Haydon. Motocykl zostanie sprzedany na aukcji londyńskiego domu aukcyjnego Bonhams 7 grudnia, a zysk ze sprzedaży zostanie przekazany fundacji Richarda Burnsa, z którą współpracuje Ironside Choppers.


źródło: MCN

Zobacz również:
Wygląda na to, że na fali ostatnich zmian w kodeksie drogowym - korytarz życia, jazda na suwak - rządzący szykują nam kolejną. Chodzi o zapowiedziane przez premiera nadanie pierwszeństwa pieszym jeszcze przed wejściem na przejście dla pieszych.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij