Ride 4 - graj i zwyciężaj!

Dotarły do nas informacje, że w firmie Milestone trwają intensywne prace nad nową grą komputerową Ride 4. W grze ścigać się będziesz na jednym z 250 motocykli wybierając spośród 34 torów z całego świata. 

Jesienią na rynku pojawi się nowy symulator wyścigów motocyklowych Ride 4. Do wyboru będziesz miał realistycznie odwzorowane 34 tory, a wyjedziesz na nie jednym z 250 motocykli,  22  największych producentów. Ponieważ gra powstała przy współpracy z firmą Bridgestone, każda z maszyn będzie miała założone na koła opony tej firmy. W grze, tak samo jak w prawdziwym wyścigu, zużycie gum będzie jednym z wielu czynników, który zadecyduje o zwycięstwie lub przegranej. Na sposób zużycia opony  będą miały wpływ twój styl jazdy oraz warunki panujące na torze. W trakcie wyścigu będziesz musiał podjąć zatem decyzje, czy nadal jechać agresywnie, czy wręcz odwrotnie zwolnić by zadbać o dobry stan opon do końca rozgrywki. 

Jedną z ważniejszych opcji w grze RIDE 4 będzie - całkiem nowy tryb Endurance World, czyli  długodystansowe wyścigi motocyklowe. 

Jako lider w zakresie mobilności, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów i rozwiązań, w tym także opon motocyklowych klasy premium, uznaliśmy, że nasz debiut w wirtualnej rzeczywistości warto zacząć od współpracy z Milestone, wiodącym twórcą gier symulacyjnych dla wielbicieli dwóch kółek” - skomentował Nico Thuy, szef działu produktów motocyklowych w Bridgestone EMIA. „Stale poszukujemy świeżych pomysłów na to, jak zaangażować naszych klientów i komunikować się ze społecznością motocyklistów, prezentując przy tym jakość naszych produktów. Nasza obecność w grze RIDE 4 to wyjątkowa okazja, żeby to osiągnąć.”

Kiedy wprowadzaliśmy serię gier RIDE naszym głównym celem było stworzenie unikalnego doświadczenia dla wszystkich miłośników dwóch kółek. Dziś, pięć lat później współpraca z dużym partnerem Bridgestone potwierdza, że podążaliśmy we właściwym kierunku”, powiedziała Luisa Bixio, CEO w Milestone,

 

Gra trafi do sprzedaży 8 października 2020 r. i będzie dostępna w wersji na konsolę Playstation 4, XBOX One i komputery.

 

 

 

Zobacz również:
REKLAMA