[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

Robbie Knievel...

Evel Knievel to legenda amerykańskiej popkultury. To koleś, który nie bał się niczego. Skakał nad autobusami, samochodami, kanionem Snake River w Colorado, basenami z rekinami oraz skrzyniami wypełnionymi wężami. Wiele z tych skoków mu się nie udało, a jednak po wyleczeniu złamań i obrażeń wracał by ponownie dokonywać rzeczy niemożliwych. Zmarł w 2007 roku śmiercią naturalną.

Jego syn - Robbie Knievel godnie zastępuje ojca choć pozostaje w cieniu dokonań amerykańskiej legendy. Teraz chce go przebić i przeskoczyć nad 16 piętrowymi londyńskimi autobusami. Taka sztuka nie udała się jego ojcu kiedy w 1975 roku próbował przeskoczyć nad 13 autobusami na stadionie Wembley, ale przy lądowaniu coś poszło nie tak i Evel zaliczył wstrząsające spotkanie z glebą. Miał wtedy 37 lat. Robbie ma teraz 47 jednak nie boi się podjąć tego wyzwania. Spróbuje tego dokonać 22 maja 2010 na motocyklu Harley-Davidson XR 750.

A takich rzeczy dokonywał Evel Knievel:

źródło: MCN

Zobacz również:
Badanie wykonane na zlecenie AlcoSense Laboratories, brytyjskiego producenta alkomatów osobistych, wykazało, że Polacy chcą częstszych kontroli trzeźwości na drogach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij