REKLAMA

Robbie Knievel...

Evel Knievel to legenda amerykańskiej popkultury. To koleś, który nie bał się niczego. Skakał nad autobusami, samochodami, kanionem Snake River w Colorado, basenami z rekinami oraz skrzyniami wypełnionymi wężami. Wiele z tych skoków mu się nie udało, a jednak po wyleczeniu złamań i obrażeń wracał by ponownie dokonywać rzeczy niemożliwych. Zmarł w 2007 roku śmiercią naturalną.

Jego syn - Robbie Knievel godnie zastępuje ojca choć pozostaje w cieniu dokonań amerykańskiej legendy. Teraz chce go przebić i przeskoczyć nad 16 piętrowymi londyńskimi autobusami. Taka sztuka nie udała się jego ojcu kiedy w 1975 roku próbował przeskoczyć nad 13 autobusami na stadionie Wembley, ale przy lądowaniu coś poszło nie tak i Evel zaliczył wstrząsające spotkanie z glebą. Miał wtedy 37 lat. Robbie ma teraz 47 jednak nie boi się podjąć tego wyzwania. Spróbuje tego dokonać 22 maja 2010 na motocyklu Harley-Davidson XR 750.

A takich rzeczy dokonywał Evel Knievel:

źródło: MCN

Zobacz również:
Cena benzyny spadła już wyraźnie poniżej 4 zł. Eksperci przewidują dalsze spadki, ale obniżki nie są już tak duże jak jeszcze kilka tygodni temu. Czy jest jeszcze szansa by benzyna kosztowała poniżej 3 zł?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA