[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Robbie Knievel...

Evel Knievel to legenda amerykańskiej popkultury. To koleś, który nie bał się niczego. Skakał nad autobusami, samochodami, kanionem Snake River w Colorado, basenami z rekinami oraz skrzyniami wypełnionymi wężami. Wiele z tych skoków mu się nie udało, a jednak po wyleczeniu złamań i obrażeń wracał by ponownie dokonywać rzeczy niemożliwych. Zmarł w 2007 roku śmiercią naturalną.

Jego syn - Robbie Knievel godnie zastępuje ojca choć pozostaje w cieniu dokonań amerykańskiej legendy. Teraz chce go przebić i przeskoczyć nad 16 piętrowymi londyńskimi autobusami. Taka sztuka nie udała się jego ojcu kiedy w 1975 roku próbował przeskoczyć nad 13 autobusami na stadionie Wembley, ale przy lądowaniu coś poszło nie tak i Evel zaliczył wstrząsające spotkanie z glebą. Miał wtedy 37 lat. Robbie ma teraz 47 jednak nie boi się podjąć tego wyzwania. Spróbuje tego dokonać 22 maja 2010 na motocyklu Harley-Davidson XR 750.

A takich rzeczy dokonywał Evel Knievel:

REKLAMA

źródło: MCN

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij