Rodzina Teutulów powraca!

Zajrzyj do najsłynniejszego na świecie warsztatu produkującego choppery!


Te wściekłe motocykle  są od lat produkowane przez mistrzów w swoim fachu – Paula Teutula seniora i jego dwóch synów - Paula Teutula Juniora i Mikey’a. Cała rodzina to prawdziwa wybuchowa mieszanka, co chwilę awantura wisi w powietrzu. Terminy są coraz bardziej napięte, produkcja motocykli nie idzie zgodnie z planem, a napięcie między ojcem a Paulem sięga zenitu!
Na Twoich oczach powstają projekty najbardziej oryginalnych chopperów na świecie! Zobacz, jak bracia wraz z ojcem tworzą pojazd na specjalne zamówienie hokejowej ligi NHL oraz maszynę inspirowaną olbrzymim bombowcem B-2. Do warsztatu zgłaszają się też fani kultowego festiwalu Woodstock, którzy dla uczczenia 40 rocznicy imprezy pragną jeździć specjalnym motorem, zgodnym z duchem festiwalu. Motocyklowego klanu nie ominie też specjalne, rządowe zamówienie: władze Alaski pragną unikatowej maszyny na 50 rocznicę nadania zimnej krainie statusu amerykańskiego stanu!
Jak wiele opanowania wymaga praca przy tworzeniu chopperów? Marzeniem każdego posiadacza takiej maszyny jest to, by nigdy nie spotkać na drodze identycznego pojazdu – twórcy zwracają więc ogromną uwagę na detale i muszą stale mieć głowę pełną nowych pomysłów.
Kryzys dotyka wielu dziedzin gospodarki, zajrzał też do hal rodzinnego warsztatu. Rodzina musi wspólnie walczyć, by dotrzymać nierealnych czasem terminów i zbudować nowatorskie pojazdy!
Jak rozwinie się konflikt miedzy ojcem a synem i czy nie doprowadzi to do totalnego rozłamu w rodzinnej firmie?
Czy powstaną kolejne Amerykańskie choppery?


zobacz galerię

Zobacz również:
Mamy to! 20 grudnia we Wrocławiu otwarty został nowy salon motocykli Triumph. Jest to piąty salon tej marki w Polsce. 
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA